Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok hívő de néha azt...

Nem vagyok hívő de néha azt érzem isten keze van a dolgokban, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

A múlt héten nagyon hideg volt és kívántam egy kis jó időt, hát délutánra jött is. Ma például egy olyan csaj szólított meg akire mindig is kíváncsi voltam, igaz van barátja de ha nem jön oda egy homokos ittas feka hülye kérdéssel hogy szerintem látszik rajta hogy bejön a bárátjának,, akkor a csaj nem szól hozzám aki azt hitte hogy a feka rá mondja, azt mondta a lány hogy nagyon félt hogy oda megy hozzá.


Szerintetek ha megint meglázom a csajt akkor mit mondjak neki, szia... Stb



2015. szept. 15. 14:23
 1/2 anonim válasza:

a jo utan mindeg rossz jon es forditva, en a sors kezenek hivom. aminek ugy kell lennie, ugy lesz - lehet kicsit majom dolgo tolem, de nem nagyon erdekel. csajozz be rendesen ha mar tetszik a lany, ne legy pudingfeju, allj talpra

19L

2015. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy hívő. De kicsit ostoba!

Ez természetes, hogyha a csaj bajban van, jól jön a segítség. De ettől ha legközelebb látod nyugodtan beszélj vele! Ha van esélyed nála emlékezni fog rád!

Sok sikert! A napot pedig én kapcsoltam be mert fáztam! (Isten) :-)

2015. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!