Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha meghalunk?

Mi lesz ha meghalunk?

Figyelt kérdés
Ti gondolkodtatok már ezen? Nektek mi a véleményetek erről?

2015. szept. 15. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondolkodtam.


Asztrális sík, mentális sík, reinkarnáció, stb. stb. Legalábbis én ebben hiszek és nekem ez tűnik a leglogikusabbnak.

2015. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is ebben hiszek remélem ez fog történni mármint a reinkarnáció mert nem sokáig szeretnék élni....
2015. szept. 15. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lessz... Sotetseg es kb a tested felfaljak a fergek. A csontvazad megmarad. Es egy ideig az emleked is de ez idovel elfelejtodik es teljesen eltunsz. De lehet valami teljesen mas tortenik bar en nem hiszek benne de egyszer uvyis megtudjuk.
2015. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az élettel foglalkozom, nagyon szeretek élni, olyan jó érzés néha csak úgy belélegezni a friss levegőt, vagy kirándulni a természetben(imádom az őszt, ahogy a fák lehullatják a leveleiket). Kihasználom az élet adta örömöket, jókat eszem, jókat iszom, bulizok, csajozok, sportolok, elutazom a Föld távoli pontjaiba. Meg rengeteg célom van még amit el szeretnék érni, ha az éltem egy könyv, akk. még rengeteg oldal van hátra, sok sok elvarratlan szál. Mivel túlságosan ragaszkodom a földi javakhoz, és az életemhez, ezért egészségesen élek, szeretnék legalább 100 évig élni. Szóval így végül is a halál is foglalkoztat valamennyire, bevallom félek is tőle, mert olyan bizonytalan dolog, igyekszem minél kevesebbet gondolni erre, aztán reméljük ráérek erre öregemberként foglalkozni, én abban reménykedek, hogy a halál után találkozom a szeretteimmel akik már meghaltak, talán egy mennyországszerű helyen, én hiszek Istenben is meg hogy valamilyen elbírálás majd lesz az alapján, hogy milyen életet éltem.
2015. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy élvezed az életet és ilyen csodásan le tudtad irni ezeket a szép gondolatokat. Én is hiszek istenben és remélem egyszer majd odafönt várnak az elhunyt szeretteim és majd együtt élhetünk örökké odafent a mennyországban. De sajna most nagyon kedvetlen és szomorú vagyok és nagy lelki fájdalmam van és nagyon a fejembe jár egy rossz dolog amit csunya kimondani. Véget szeretnék vetni az életemnek...
2015. szept. 15. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
felboncolnak, eltemetnek, aztán hamar elfelejt mindenki
2015. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.és a véleményem : remélem nincsen reinkarnáció
2015. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elásnak a földbe jobb esetben, kicsivel rosszabb esetben valami urnában tárolnak minket a nappaliban.


Ha tudatunkra gondolsz akkor meg nagyon nem kell gondolkodni, semmi nem lesz velünk. Egyik pillanatban még élünk másikban már nem. Akárhányszor kéred meg a húsvéti nyuszit/mikulást/valamelyik istent/egy hullócsillagot, egyik sem fogja megváltoztatni a természet törvényeit az emberiség kedvéért

2015. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanúgy semmi, mint mielőtt megszülettél.
2015. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!