Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz a vége ennek a bevándo...

Mi lesz a vége ennek a bevándorlásnak meghalunk valami fertőzésben amit behurcolnak?

Figyelt kérdés

Rettegek ettől az egész témától , 3 kisgyerekem van őket féltem leginkább!!

Ugye nem lesz komolyabb baj??

Továbbmennek a fenébe!!?


2015. júl. 31. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

aki több ezer kilométert gyalogol és átkel nem tudom hány tengeren és erdőn, nem megfelelő higéniával és élelemmel az szerinted eljutna idáig betegen? Még az egészségesek nagy része is elhullik. Max a HIV fertőzöttek jutnak el idáig, de az meg csak úgy terjed ha lefekszel vagy drogozol vele. Amit gondolom nem fogsz. Szóval a betegségtől nem kell aggódni. Az hogy tovább mennek e a k˝˝va kormánytól függ. ha nem építenének kerítést hanem adnának nekik egy vonatjegyet mennének is tovább. felesleges ez a kerítés és plakát. hányinger amit művelnek. (igen erősen liberális vagyok)


16/F

2015. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Előszö összefo ssák az aluljárókat, a buszainkat, meg a vonatokat, itt hagyják a lépfenéjüket, meg az ebolüjukat, aztán természetesen tovébb mennek összefertőzni más országokat is.


Azért durva, hogy nekünk évente kötelező a tüdőszűrés, de ezeket meg nem vizsgálja át rögtön a határon az ÀNTSZ.

2015. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi bajod lenne? Hogy jön ide a vallás? Minek provokálod az embereket hülyeséggel.
2015. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt most nekem irtad mert akkor rohadtul nen értem!!?

En leirtam amit leirtam szarok a vallásra azt nem is említettem ugy hog

2015. júl. 31. 22:15
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Összefosás, összehugyozás, összehányás az a jó tősgyökeres magyaroktól is van úton-útfelen. A hajléktalanok között magas a TBC-sek aránya. De a kórházi, vasúti mellékhelyiségek, közterületek, kutyagumis gyerekjátszóterek is a fertő melegágyai.
2015. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Roland G. ***** válasza:
100%
3-as azért mondta amit mondott,mert egy vallási témájú rovatban tetted föl a kérdésed!Legközelebb figyelj és nem lesz félreértés :)
2015. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ó bocsi de nem volt olyan téma ahova beilledt volna a kérdésem!!
2015. júl. 31. 23:10
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Arra való az "Egyéb kérdések" téma, de mindegy.

A kérdésedre annyit, hogy ha igaz lenne, amitől parázol, a nyugat-európai országok, mint pl. UK, Írország, Németország már rég kihaltak volna, ott ugyanis nem ma kezdődött a bevándorlás.

2015. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Előbb-utóbb a németek is felkrják az agyukat... és ugye mindenki emlékszik mi volt, amikor utoljára felmérgesítette egy népcsoport őket? Mi lesz a vége? Valószínűleg levágják a lakatokat a híres táborokról... a többit tudjátok.
2015. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

"Mi lesz a vége ennek a bevándorlásnak meghalunk valami fertőzésben amit behurcolnak?"


A fertőzések közösségekben terjednek, a gyerekeid legnagyobb veszélynek az oviban/iskolában vannak kitéve, főleg ha van a szülők közt oltásellenes anyuka is. Ha nem viszed menekültek közelébe, akkor nem fog tőlük elkapni semmit.


"Rettegek ettől az egész témától , 3 kisgyerekem van őket féltem leginkább!"


Ne rettegj, mert a félelem megeszi a lelket. Tájékozódj, mielőtt pánikolsz.


"Ugye nem lesz komolyabb baj??"


Egészségügyi nem lesz. A kormány áldásos tevékenységének köszönhetően társadalmi már most is van, és még nincs is itt iagából sok menekült, ami valódi társadalmi surlódásokat okozna, de már ez sincs messze.


"Továbbmennek a fenébe!!?"


A fenébe nem, inkább olyan helyekre, ahol befogadják őket és alapból emberként bánnak velük, nem pedig potenciális veszélyforrásként.

2015. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!