Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem európában élő magyarok...

Nem európában élő magyarok miért háborognak ennyire a menekültek ellen amikor őket egyátalán nem érinti a probléma?

Figyelt kérdés

Én itton is lesz.rom kb h mi lesz, felőlem minél nagyobb káosz is lehet :D Úgy vagyok vele h idegeskedjen rajta meg tegyen ellene akit érint közvetlenül..

Én autóval járok, messze elkerülöm őket, van elég pénzem h ha kell akár másik kontinensre is elköltözhessek.


2015. aug. 25. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hazaszeretet mond valamit?
2015. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minimálisan. addig viszont nem teszek semmit amig mások sem. Elárulni sem fogom a hazát de attól még segíteni se segítek az itt élőknek.
2015. aug. 25. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Vannak dolgok, ami ellen most lehet tenni, és nem 5 év múlva, akkor már késő lesz.

Aki már itt él 5 éve is ideszült 3 kölköt, azt már nem lehet visszapaterolni.

Sose fog itt dolgozni, csak a segélyrendszeren csüngeni. Te fogod fizetni minden kiadását. Így is fizeted a 27% áfával, majd lesz 30 % is, vagy esetleg kevesebb jut vissza neked. Kevesebb fejlesztés, kevesebb támogatás, elmaradó felújítás (út,iskola,hídak, intézményéke)


Van az országban pont elég segítségre szorulók (morék, elesett vidékiek, alkoholisták, betegek) Nem kell még 1 milla semmire való.

2015. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Még éretlen vagy, vagy nem rendelkezel empátiás készséggel. Az emberek nem azért dolgoznak az utolsó csepp verejtékükig a szeretteik egzisztenciájának biztosításáért, hogy utána jöjjenek a bevándorlók, és tönkretegyenek mindent. Sokan félnek tőlük, sokan felháborítónak találják, hogy a mi kevés pénzünkből tartják el őket, ráadásul sokkal rosszabb érzés végigmenni úgy valahol, hogy ilyenekkel van tele.
2015. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
Hát te is egy nagy liberális lehetsz.
2015. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok , én mindenkit jól megszivatnék leginkább :D
2015. aug. 27. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a te szüleid is gyereket vártak, aztán veled kellett beérniük...
2015. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez van, de én legalább nem vagyok rosszindulatú és nem szólok be bunkó módon másoknak ;)
2015. aug. 27. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki így gondolkodik, hogy "Van az országban pont elég segítségre szorulók", arra kíváncsi lennék, hogy:

1, ő mennyire segíti az itthoni segítségre szorulókat?

2, a magyar pár éve még a saját honfitársait támadta, hogy "miért nem dolgozik," stb., most meg mást kell támadni?

Hát ez jellemző ránk...

2015. szept. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!