Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket szólítottak már le...

Titeket szólítottak már le gipszben?

Figyelt kérdés

Mit mondtak? Ellenkező, vagy azonos neműek voltak? Mitek volt akkor gipszben? Nekem most tárdig könnyítette járógopszem van a jobb bokámon.


Kort és nemet is írjatok, légyszi!


14/L



2015. szept. 17. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" bokarögzítőm van, de mivel még jó idő van, látszik. Boldog-boldogtalan megkérdezi, hogy mi történt, meg hogy biztos jó nagy esés volt :D meg ilyenek. Már várom a hidegebbet, kicsit unom. Nah meg életerős férfiak löknek fel és szaladnak fel a buszra, nehogy elfoglaljam az ülőhelyet.
2015. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a lábam volt térdig gipszben gimiben. Észrevettem, hogy mindenki bámulja, meg állandóan kérdezgettek, de m indig ugyanazokat a dolgokat:

hogy tört el a lábad?

nagyon fáj?

hogy tudsz fürdeni vele?

nem viszket?

nem fázik a lábujjad?

nagyon nehéz? (nekem nem könnyített volt)


Egy idő után unalmas volt. De még boltban meg gyorsétteremben is kérdezgették: húúú, eltört a lábad? húúú de rossz lehet....


Ilyenek voltak :)


(Fiú vagyok, lányok és fiúk is kérdezgettek állandóan.)

2015. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
A nyakam bokaficamos.
2015. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egy színész vagy tévés mesélte, hogy neki tört el valamilye, így őtőle is folyton kérdezgettek.

Nem sokkal utána meg a kollégájával történt ugyanez. Ekkor, tudván, hogy zavaró a kérdés, nem kérdezősködött, és a többieket is megkérte, hogy ezt tegyék. Viszont egy idő után már nagyon zavarta az illetőt, hogy észre sem veszik, hogy valami baja van.

2015. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!