Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked már volt gipszben...

Neked már volt gipszben valamid, hogyan viselted?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 23:33
 1/4 intrepid ***** válasza:
Nem irigyellek, most nyáron. Csak egy ötlet, amivel könnyebbé teheted elviselni: pumpa, vékony műanyag cső, és fújogatni a levegőt a gipsz alá. Leírok egy sztorimat, ami az én gipszemmel esett meg velem: elmentünk egy fürdőbe, egész nap vigyáztam rá, pedig még úsztam is vele, nem lett vizes. A nap végén gyógyvizes medencében felálltam, hogy indulunk, azzal a lendülettel el is vágódtam, bele a vízbe. Akkor még voltam olyan pofátlan a sebészeten, hogy azt kértem, 3 hét után ne tegyenek másik gipszet a kezemre, majd vígyázok rá. Sebész totál kiakadt, de jó volt a röntgen, így megengedte.
2013. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy 8-9szer. :) 1 alkalom kivételével mindig a lábam volt a szerencsés.

Borzalmas. Nagyon rosszul viseltem, de hidd el, van rosszabb.

Pl. a "brace" nevű találmány. Műanyagból, fémből, és vastagabb ruhaanyagból áll.

Képzeld el, milyen rossz érzés több heti merevség után, mikor rád rakják azt a valamit, ami épp hogy a térdkalácsod tartja a helyén, és egy fém valami szabályozza, hogy milyen mértékben hajlíthatod a lábad...

Na, mindegy, nem panaszkodok tovább. :)


Jobbulást, és óvatosan vakarózz! :)

2013. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Problem? ***** válasza:
Én nekem most a bokámnál repedt el két csont az igazat megvallva nagyon rosszul mikor nem bírok átugrani egy 10 centis valamit megőrülök tőle.Ráadásul első munkahely 2 hete dolgozom itt szóval kivagyok lelkileg is.
2013. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondjuk télen sem kellemes, nekem a lábam volt térdig gipszben most télen, szétfagyott a lábam benne teljesen.
2013. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!