Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Jamie Campbell...

Szerintetek Jamie Campbell Bower helyes pasi?

Figyelt kérdés
És aki azt mondja, hogy nem illett hozzá Jace szerepe a Csontvárosban, az miért gondolja így?

2015. szept. 17. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem keresőben..hát nagyon lányos a fazon. "helyeees pasiiinak" jó talán egy 13-15 évesnek.
2015. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
kérdező undoritó vagy hogy kinézet alapján sorolod be az embereket
2015. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Csontos, nőies arca van, olyan tipikus kistinik kedvence. Nekem nem jön be.

Amiért meg nem illik hozzá a szerep, mert Jace a könyvben egy vagány, szarkasztikus, szemtelen srác, Campbell ezzel szemben olyan mogorva fejet vág inkább a film alatt, mint aki mindenkit utál, teljesen másmilyen személyiségűnek tűnik az általa eljátszott Jace és mint amilyennek a könyvben van leírva.

Ráadásul a testalkata alapján egyáltalán nem az jutna eszembe, hogy egy harcos árnyvadász lenne, hanem hogy valaki éhezteti szegényt. Habár néha olyan érzésem volt, hogy nem nagyon olvasták a könyvet a készítők (pl. minek azok a nagy fekete izék rájuk, mikor a könyveb kicsi, halvány sebhelyeket írnak, amik maradnak rajtuk, nem ezek a gagyi 20 centis fekete valamik, de pl. a főszereplő bagázs úgy összességében valahogy nem lett eltalálva).

Általában nem zavar, ha másmilyen a könyv és a film, de ez filmként most egyáltalán nem jött be.

A képeket elnézve amúgy, sokkal helyesebb srác, ha mosoly, mint azzal a mogorva fejjel, ami a filmben van rajta. Sokkal hitelesebb lenne neki egy vicces,nyálas, "jókisfiú" szerep, mert a vagány rosszfiú nagyon nem hiteles nála.

2015. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
tipikus tini bálvány tini hü..ye picáknak..
2015. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ezek alapján úgy hallatszik, mint akinek senki esélye nincs a nőknél xD

nem védeni akarom, de nem hiszem, hogy igazán van olyan, hogy csak ennek meg annak a korosztálynak jön be. hisz, ha valakinek ilyesmi az ideálja?

2015. szept. 19. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Írni akartam, hogy mivel max. 20 éves lehet nem hiszem, hogy nagyon a nőknek jön be, hanem a tinédzsereknek, de most nézem, hogy 26 éves :D

Biztos vannak olyan nők, akiknek tetszik, de mivel ilyen fiatalnak tűnik valószínűleg a 20 év alattiaknak jobban bejön. Ettől függetlenül vannak olyan 40+ os nők, akik buknak a fiatal pasikra, de szerintem átlagban a nőknek nem olyan pasik jönnek be, akiket az öccsüknek néznének. De ez csak a saját véleményem :) Ettől függetlenül gondolom a 12-18 év közötti csajok jó részének bejönnek az ilyen pasik, szóval nem az, hogy nem helyes, hanem inkább csak egy bizonyos korosztály vagy nagyon oda érte (mivel azért van ilyen, hogy melyik korosztálynak kik jönne be). A 12-18 év közöttiek zöme nyilván nem 40 éves sármos színészért lesz oda, míg a 30 év fölöttiek nem egy 18 éves srácról fognak álmodozni, ezért gondolom, hogy egy korosztálynak jön be.

2015. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én lánynak néztem a twilightban :D
2015. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem elég helyes *.*
2015. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
86%

19 éves lány vagyok, amikor először megláttam Jamiet a filmben, akkor így picit elszörnyedtem, de csak a haja zavart.

Sose tetszettek az ilyen pasik. Nekem inkább a férfias borostás pasik jönnek be. :) de ahogy így utánajártam picit Jamienek, először is rájöttem, hogy imádom a stílust amit képvisel. A bakancs, a szűk farmer a lezser ing. Jól áll neki. Aztán a nőies arca ellenére nagyon karakteres arca van szép élesek az arcsontjai és szépek a szemei.

És hihetetlenül jó humorú srác ahogy így elelnéztem a videókban :P

Nagy nagy pozitívum, hogy nem vékony a hangja, hanem mélyen zengő kifejező orgánuma van ;)

És van benne valami nagyon szexi is.. VannaK pasik akik helyesek, akik sármosak és akik szexik. Ő az első éd az utolsó kategóriába tartozik. És ezekben a kategóriákban nálam 10-ből 8-as :P

2015. okt. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csomoan irtatok hogy nőies arca van....

De könyörgöm mint ha tehetne róla es nehogy ti mondjátok már meg hogy kinek mi az esete.....és ne a külsőre menjetek ha belül rendes es vicces stb....(amuyg en szeretem mint az már kiderült😂)

2016. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!