Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jamie Campbell Bower. Hallottá...

Jamie Campbell Bower. Hallottál már róla? Szerinted jó színész, énekes? Helyes? =D

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

nem ismertem,de megnéztem..

nos nekem abszolút nem jön be..nőnek néz ki:S

színéészként nem tudom milyen.

2010. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Éééén imádooom. *-* Jó színész és szerintem simán nagy jövő vár még rá. Ráadásul ugye az első komolyabb filmje Johnny Depp és Helena Bonham Carter mellett volt... Most is nemsokára benne lesz a soron következő Harry Potterben, és lesz közös filmje Keira Knightley-val és Colin Farellel. A Winter in Wartime (Oorlogswinter) című filmje pedig bent volt a 9 Oscar-jelölt között idegen nyelvű kategóriába, bár az első ötbe már nem került be. :/

A zenéit imádom. Egymás után hallgatom őket, folyamatosan, megállás nélkül. :D Nagyon szeretem.

Helyesnek, meg hát a maga módján helyes. xD A stílusát szeretem. :D

2010. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen nem ugrott be ki Ő, de megnéztem, és rájöttem, hogy ismerem. :D Mégpedig a Sweeney Todd-ból, és a filmből kiindulva jó színésznek vélem, és a hangja is tetszik. Pasiként pedig.. hmm.. nem rossz. Nekem bejön, és szimpatikusnak is tűnik. :D
2010. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

igen hallottam már róla:D

ő játszik a sweeney todd-ban, ami az egyik kedvenc filmem:)

és igen szerintem jó színés, és végülis egész jól is néz ki.

2010. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én is imádom!

Sweeney Toddban az a hang... főleg ahol kiénekli a dal vége felé a Johannát... wááhh. *-*

De más filmben is olyan jó. Pl a Splíerben az a kemény másfél perc amit szerepel, az győzött meg arról, hogy jó a film! =D

Na meg a The Prisonerben is annyira jól visszaadja...

És hát, szerintem is jól néz ki. ;)

És az együttesében is olyan jól énekel. *-* [Youtbe: The Darling Buds / Jamie Campbell Bower]

Köszi annak, aki válaszolt. =D

2010. febr. 19. 18:55
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a The Prisoner elég durva egy sorozat. xD teljes figyelem kell, hogy az ember megértse, ráadásul mikor néztem véletlen kihagytam egy részt. xDxD Jamie meg... *-* a kis képzeletbeli fiú és meghalt... :(

A Spílert meg régóta tervezem megnézni, csak még nem volt rá időm. :/


2. válaszoló

2010. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én már negyedszer nézem, de még mindig nem teljesen tiszta a történet. Szóval nézem, nézek, hogy mit tudom én Kettes miért csinálta ezt meg ezt, vagy épp Hatos, aztán jön Jamie, és akkor elterelődik a figyelmem arról, hogy nekem a történetet kéne fiygelnem,mert leköti ő a figyelmem. xD De egyszer csak megfogom érteni az egészet. =D Imádom. Tiszta jó. :D

A Spíler meg... drukkolok, hogy minél hamarabb láthasd. =D

2010. febr. 19. 20:35
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Nekem külsőre nagyon bejön. Szépe a hangja is. Színészként sokan jobbak nála, de persze nem rossz.
2010. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nekem is bejön külsőre, és a hangja is csodás.

Színésznek sem utolsó.. sőt. Egyik kedvencem.

2010. febr. 23. 21:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

b*sznám. =D

Amúgy igen, hallottam már róla, egyik kedvenc színészem, és énekesem. ÉS hát... helyes?? Az nem kifejezés. :P *-*

2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!