Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki szeret beszélgetni...

Ki az aki szeret beszélgetni apró dolgokról, ami másnak lehet hogy jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Magamból indulnék ki. Férfi vagyok, de pl. ha olyan zenét hallgatok ami mondjuk elmúlás témát idéz fel akkor szívesen nézek Balatoni naplementés képeket mert kellemes érzéseket hoz elő. Ez csak egy példa, ki az aki hasonló beállítottságú? :)
2015. szept. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ehhez hogy jön ide a beszélgetés?
2015. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekről az érzésekről beszélni.
2015. szept. 18. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Balatoni naplementés érzésekről akarsz beszélgetni? Én meg a vietnami háborús légi hadviselésről akarok. Tehát nem passzolnánk. Az a baj hogy tényleg magadból indulsz ki.


Mert, már bocsánat, de kit érdekel, hogy neked milyen érzéseid vannak egy balatoni naplemente közben. :) Elég fura.

2015. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy darabig amúgy biztos aranyos, de hosszú távon respect annak, aki bír ilyenekről beszélgetni...
2015. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olykor nekem is vannak ilyen lelkizős, elmélkedős perceim, ugyanakkor egyetértek a 4-es válaszolóval is, miszerint folyamatos rendszert nem tudnék azért belőle csinálni :D Kell hozzá egy bizonyos hangulat.
2015. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!