Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, ti mennyire élvezitek...

Emberek, ti mennyire élvezitek az életet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nekem az életkedvem olyan 0 körül mozog. Reggel hatkor kelek, utána egy órát buszozok, és a legtöbb esetben öt órára érek haza. Lezuhanyzok, tanulok, alszok, és az egész sztori kezdődik előről. Hétvégéim sem nagyon vannak, mert általában dolgozok. 17 évesen úgy érzem hogy ez nekem nagyon sok, a szabadidőm az teljesen 0, szinte semmi. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. szept. 19. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon.

Én is korán kelek (reggel fél 6), 1 órát vonatozok, 5 órára érek haza, de nekem nem ezzel van a bajom.

Én csak egyszerűen ebben az országban nem tudom élvezni az életet, remélem, hogy majd sikerül külföldön munkát szereznem és akkor megváltozhat az életkedvem. Annyi motivációm van most itt Magyarországon, hogy nagyon ráhajtok az idegen nyelvek tanulására, és akkor sikerülhet.

2015. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Körülbelül annyira, mint te. Mintha egy börtönben lennék, de legalább nem kell egy órát utaznom a munkahelyemre (már), hanem ráérek fél nyolckor indulni.


Viszont nem hiszem, hogy külföldön jobban érezném magam...

2015. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én már felnőtt vagyok, egész eddig azért dolgoztam hogy most legyen szabad időm.

minden hétvégém szabad, és csak 6-7 órákat dolgozom, nettó havi 120 ezerért.

kitartás!

most alapozzátok meg a jövőtöket.

35/l

2015. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:

Semmit sem szeretek,ami kötelező és ez is olyan,úgyhogy nem nagyon.


Nem csoda,nem is élsz,csak robotolsz.

2015. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nem élvezem én sem...
2015. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nyomjuk el a negatív aurát: én jól érzem magam a bőrömben! :D Tényleg fárasztó ez a rohadt rendszer, egyre kevesebb szabadidőm van. De minden nap találok valamit, ami miatt úgy érzem, hogy "no, ma reggel is volt értelme kivonszolni a belemet az ágyból".

Lesz ez még jobb is. :)

2015. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En mar felnott vagyok, elegge laza munkat vegzek, 9.30-ra jarok dolgozni, 4-ig bent vagyok, hazaerek es onnantol azt csinalom amit akarok. Elvezem, hogy nem kell koran kenem, nem kell sietnem munkaba mert kozel lakom, jofejek a kollegaim es a fonokeim, a fizetes az magyarorszaginal haromszor tobb, igy olyan dolgokra kolthetem amikre odahaza nem mertem meg nem is voltak. Mikor nekivagtam az otthoni munkanelkulisegbol, nem gondoltam volna, hogy ennyi, szinte minimalis erofeszitessel milyen jol elhet itt elni. Tanulok, fejlesztem magam, hogy kesobb meg ennel is jobban eljek.

Ne keseredj el, ne add fel. Gondolj arra, hogy amig tanulsz, van biztos napirended, elfoglaltsagod, epited a jovod! Tanulj jol, legyen az a cel most, hogy minel jobb suliba kerulhess! Gyerekkent meg nem kell a szamlakra, munkara, egyebekre gondolnod, szerintem jo diaknak leni!

2015. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es, megkérdezhetem, melyik országban élsz?

Remélem, egyszer nekem is sikerül más orzszágban letelepedni és munkát vállalni.

2015. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, Angliban elek. Miert?
2015. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egyre nagyobb terhelés van mindenkin, ez sehonnan nézve nem normális.
2015. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!