Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek, hogy ne érdekeljen annyira ismeretlen emberek véleménye?

Figyelt kérdés
Amikor leül mellém mondjuk valaki a buszon akit nem ismerek, főleg ha hasonló korú mint én, mindig azon gondolkodok, hogy vajon mit gondolhat rólam, biztos egy nyomoréknak tart. Meg máshol is túl sokat foglalkozok talán más emberek véleményével. Hogyan csináljam, hogy ne foglalkozzak vele?
2015. szept. 18. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízzál magadban! Ha te biztos vagy a saját véleményedben, akkor kevéssé fog érdekelni a másé.
2015. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Segítek rajtad: ha én valaki mellé ülök a buszon, nem gondolok róla semmit. Kivéve, ha valami furcsa dolgot művel.


Emlékszem, régen (tinédzserkoromban) én is állandóan ilyeneken rágódtam, ma már tudom, hogy teljesen alaptalanul.

2015. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele? Nekem azt tanították hogy mindenkinek meg kell felelni. Aztán rájöttem, hogy ha az egyik embernek megfelelek akkor a másiknak nem. A legszebb nő is csúnya valakinek és lehet, egy csúnya is szép valakinek. A zöld zokni az egyik szerint nevetséges, a másik szerint b-zis, a harmadik szerint tök jó, a negyedik szerint olyan édes. A hajad a fodrász szerint egy borzalom, a másik szerint egy szénaboglya rossz utánzata, a negyedik szerint meg jól áll neked. Akkor most kinek akarsz megfelelni? Aki szerint jó a hajad? No de ő mondta, hogy nevetséges a zoknid.. akkor hogy is van ez?


Valójában nem is a másik véleményével foglalkozol, hanem a sajátodéval. Hiszen nem is tudod, hogy mit gondol az illető rólad. Lehet, hogy észre se vett annyira, hogy bármit gondoljon. Te meg azt gondolod, hogy ő azt gondolja rólad, hogy.. Na, erről azt gondolom, hogy értelmetlen dolog.


Ahogy írták: magabiztosság, határozottság. Ne tegyél ennyi energiát megoldhatatlan kérdésekbe. Keresd meg a saját jó tulajdonságaiddal. Foglalkozz azokkal a dolgokkal amik érdekelnek és azokkal az emberekkel akik a közvetlen környezetedhez tartoznak. Kérdezd az ő véleményüket. Holnaptól ne érdekeljen, csak az ő véleményük. Ha holnap leülök melléd a buszon teljesen mindegy, hogy őrültnek, nyomoréknak vagy jópofa srácnak tartalak. Ugyanúgy, ahogy lényegtelen, hogy Te őrültnek, nyomoréknak vagy jópofának tartasz-e. Teszek a véleményedre .. és tedd Te is ugyanezt ,)

2015. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy jó megoldás: mp3-as lejátszó Minőségi dalokkal, akár órákon át, vagy pozitív előadásokat is hallgathatsz.
2015. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!