Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este 11 orakor egyedul setalni...

Este 11 orakor egyedul setalni a varosban? Ti vallalnatok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, holnap kellene itthonrol visszautazzal az alberletembe. Van egy vonatom fel 5kor, illetve 9kor. Ami 9 orakor indul, az 11re er a varosba, es onnan 15-20 perc gyalog a lakas.

Ti melyiket valasztanatok, lennetek tobbet a csaladdal, es inkabb kesobb mennetek vagy mennetek fel 5 kor, es legyen inkabb vilagos?

22L


2015. szept. 19. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Közvilágítás van? Ha igen, akkor menj nyugodtan.
2015. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én hajnali 2-3-kor is szoktam hazasétálgatni innen-onnan, pedig én is lány vagyok és egyedül szoktam menni. Nem egyszer volt, hogy a város ellenkező felén lévő barátnőmtől sétáltam haza, ami jó 1 órás sétát jelentett. Engem csak az esti hideg idő zavart, a sötét meg az idegen emberek az utcán nem. :D Úgy vagyok vele, hogy ha meg akarnak támadni, azt fényes nappal is ugyanúgy megtehetik, szóval nem félek. De ha te félsz, akkor vagy várj reggelig vagy hívj egy taxit a vonatállomásra, ami elvisz az albérletig.
2015. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

én rengeteget voltam az utcán, általában kocsmából mentem haza tiniként(full józanul), mert a szüleim brutálisak voltak.

mindig megvártam az estét mert akkor próbáltam hazamenni mikor már lefeküdtek.

az éjszakának van pár alapszabálya, ha ezeket betartod, akkor nem esik bajod.

aki meg akar erőszakolni az mindig követni fog előtte.

megvárja amég csendes helyre értek, és akkor fog elkezdeni rádtámadni, ha ezt a pillanatot megvárod akkor véged.

ha mindig forgalmas területen maradsz és addig körözöl a városban amég unalomból lekopik rólad akkor megúsztad.

ha követnek, haza menni tilos!

ha nem követ senki akkor nyugodt lehetsz.

2015. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
54%

Hajnalban egy fokkal jobban szeretek,de volt már rá példa.


Este mennék,nem szeretek korán kelni.

2015. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát passz. Őszintén szólva mi is sokat mászkáltunk bulik után/közben a városban éjfél-hajnal körül, és sosem történt semmi. Aztán múlt hónapban 2 barátomat megtámadták éjszaka, pont így... nem rabolták ki őket meg semmi, egyszerűen csak összeverték őket tök ismeretlen emberek. Én szerencsére pont itthon maradtam akkor...
2015. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez a fel 5 oras vonat nem reggel van, hanem szinten holnap csak kora delutan... Az pedig este 7re erne a varosba, viszont azert a 4 oraert megerne keso este menni?
2015. szept. 19. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:

22 Évesen még sosem voltál este egyedül?


Amúgy kérdés milyen város, milyen környék, de alapvetően nem veszélyesebb a város éjszaka mint nappal. Kerülni kell a feltűnést és a részeg arcokat. Én inkább mennék este, és akkor nem kell hajnalba kelni.

2015. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyik város...
2015. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Semmiképp! Nőként semmiképp, egyszer kell hogy megtörténjen csak a baj és meg is fog, ha kihívod magad ellen a sorsot.
2015. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15-20 perc gyalog nem vészes este, de függ azért attól, hogy hol mész. Nyilván ne sötét parkokon keresztül sétálgass, de este 11 még azért nem vészes, főleg vasárnap este. Melyik város amúgy? Mert más Bp 8. ker este meg mondjuk Székesfehérvár vagy Győr.
2015. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!