Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért van ilyen...

Mostanában miért van ilyen sok közmunkás a városban?

Figyelt kérdés
Csütörtökön nem voltam iskolába és bicikliztem a városban és szinte az egész város el volt öntve ilyen mellényt viselő közmunkással , a szökőkútnál legalább tizen voltak , a parkolóknál rengetegen söpörtek , a járdán hatalmas zsákot huztak végig és levelet , szemetet szedtek kézzel!! Büdösek is voltak. Te jo ég hova jutottunk és 2018ra mi lesz igy

2015. szept. 5. 11:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Úristen, nem hogy örülnél annak, hogy rendet csinálnak a városban és végre van valami hasznuk ezeknek az embereknek.... Miért lenne jobb egy koszos, rendetlen városban élni?

Megdolgoznak a pénzért... most mi a bajod?

2015. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az hogy szégyen , embertelen körülmények melett dolgoztatják őket, igy nem csodálom hogy nem engedik őket wcre iskolába , meg máshova. Ezt nem nevezném munkahelynek
2015. szept. 5. 11:33
 3/28 anonim ***** válasza:
Akkor menj gyárba robotolni!
2015. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én ha százezret kapnék akkor sem mennék közmunkára remélem pár év mulva végleg megszüntetik ezt a munkahelynek NEM nevezhető borzalmat , szégyent
2015. szept. 5. 11:41
 5/28 anonim ***** válasza:
Teljesen hülye vagy.
2015. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
És az utcákat akkor a jótündér takarítja majd szerinted?
2015. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ők sem jó kedvükből csinálják! Páran abból a néhány ezerből élnek meg, mert nem talál/nem tud jobb munkát vállalni. Lehet ők is szívesebben ülnének egy irodában.

Keveset keresnek, de legalább van munkájuk és keresnek is valamit. És van a sepregetésnél, szemétszedésnél és stb rosszabb munka is. Embertelenebb

Hány éves vagy? De lehet biciklizés helyett tanulnod kéne :D


Ismerősöm került ebbe a helyzetbe. Meghalt a férje, 2 gyerek rámaradt. Kisebb településen lakik, ahol közelben még munka sincs. Hidd el még ennek is örül, pedig tényleg nem szívesen csinálja! A férje halálával nagyon sok mindent elvesztett

És még sokféle indok lehet arra, ha valaki közmunkára megy

2015. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Megszűnt, hogy a munkaügyi központok közép-, vagy felsőfokú végzettségűeket csak irodai munkára küldhetnek, ezért akár több diplomával is kiküldenek az utcára és el kell vállalnod, különben törölnek a nyilvántartásból.


Egyébként aki teheti, inkább elmegy egy gyárba, valami könnyebb fizikai munkára, mert ott még a fizetés is több. Csak sajnos sok helyen a normálisabb gyárakban sincs sokszor felvétel.

2015. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, röhejes az egész. Én is jártam suliba, tanfolyamokra 23 éves koromig. Még egyetlen olyan helyen sem dolgoztam, ahol hasznát vettem volna a papírjaimnak. Otthoni gazdálkodásból élek meg inkább. Mivel mst jobban ráérek, elvállaltam 3 hónap közmunkát. Már lexarom,h ciki,inkább poénnak fogom fel. Dolgozni alig kell vmit, jól kijövök a retardált büdös, fogyatékos kollégákkal is. (tisztelet a kivételnek,mrt ők is sokan vannak). És nem is keresek ebben az országban rendes melóhelyet,mrt alig fizetnének ennél többet és még az ürüléket is kihajtanák belőlem,meg utazni is kéne több órát. És ne bízd el magad, te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, hacsak nem vagy profi vmilyen szakmában, vagy nem tartanak el a szüleid.
2015. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hogy itt mennyi közmunka imádó van ...xd

Amikor mentünk le az iskolával a parkba akkor a fiú osztálytársaim csufolták a közmunkásokat hogy büdös csicskák. Ja hát igen a szegyen,megalázás. Nem engedik őket wcre. Unokatesom közmunkás es minden hónapban elkap valami gyomorbetegséget mert melegedőnél az az ott ahol felveszik a szerszámokat , eszközöket 1 db wc van 300 embernek es azt soha nem takaritják. Tehát 1.szégyen 2. Megalázás 3. Nem mehetsz wcre 4. Fertőzés,betegsegek 5. Undoritó büdös emberek

2015. szept. 5. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!