Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék adományozni olyan...

Szeretnék adományozni olyan szervezetnek, ahol tényleg arra rászoruló emberek kapják meg a dolgokat. Hol lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Leginkább régi, de jó állapotú ruhákról lenne szó, meg a gyerekkori játékainkról... ilyesmi.

A legnagyobb gond az, hogy az elszállítást én nem tudom megoldani, rengeteg dologról beszélünk. Tudtok olyan szervezetet, akik ki is jönnek érte?


Gondoltam még arra is, hogy havonta egy kisebb összeggel (sajnos tényleg kicsi, olyan kb. 5.000,- Ft) támogatnék valamilyen szervezetet. Erre ötletek?



2015. szept. 19. 20:59
 1/4 anonim válasza:
BAGázs alapítvány esetleg :)
2015. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez valóban jól hangzik. :) Igazából lehet, hogy a havi 5.000,- Ft-ot mindig máshova adom, és akkor ez lehet az egyik.


Szeretnék nemzetközi szervezetet is egyébként, nem kifejezetten magyarországiban gondolkodom.

2015. szept. 19. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a Vöröskeresztnél is volt lopós botrány.. szerintem ahova pénzt adsz, azt tuti lenyúlják, az emberek többsége nem tud ellenálni.
2015. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért (is) gondoltam inkább nemzetközi szervezetre.
2015. szept. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!