Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti gondoltatok már arra hogy...

Ti gondoltatok már arra hogy milyen jó lenne ha az időben vissza lehetne menni meg lehetne állítani előre lehetne menni?

Figyelt kérdés
Pl:. Lehetnétek mindenböl ötös úgy hogy amikor tudod a válasz feleléskor vissza mész az időbe elmondod 5 öst kapsz, meg állitod az időt megcsokolsz egy csajt meg megdugod. Ti mit tenétek ha lehetne vissza előre menni az időbe meg meg lehetne állitani?

2015. szept. 19. 23:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és mit gondoltok lessz valaha ilyen?
2015. szept. 19. 23:36
 2/18 opened paradise ***** válasza:

Egy sz..ros osztályzatra pocsékolnád az időutazást?


Pénz,elrontott alkalmak újra játszása,evés :D

2015. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég lenne 1x hogy megnyerjem az 5-öst a lottón, onnantól több dolog nem is érdekelne :D
2015. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5-ös osztályzat? :D Talán inkább 5-ös a lottón. Én "álmodoztam" már az unalmasabb órákon azon, hogy milyen jó lenne megállítani az időt és megdugni az akkori gimis oszt társakat. :D De most az egyetemen is hasznát venném. :D 22/f
2015. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én helyre hoznám a múltban történt hibáim.
2015. szept. 19. 23:56
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, gondoltam már erre. Jó lenne, rengetek mindent megváltoztatnék. Már az is elég lenne ha csupán 2 percet utazhatnék vissza, ugyanis egy rossz válasz, egy sértő szó rengetek rosszat hozott már az életemben.


Lesz-e ilyen? Nem hiszem. Ha igen, akkor is leghamarabb egy évezred múlva.


De kicsit gondolj bele: Ha mindenki szabadon utazhatna a jövőben, akkor a feje tetejére állna az egész világ.

És ha ez a technológia meg is valósulna, akkor először csak a rendőrség használhatná, esetleg még egy-két nagykutya, de utána nem az átlag emberhez jutna el, hanem a terroristákhoz, amibe bele gondolni is szörnyű.



Ha belelátnék a jövőmbe,akkor unalmas lenne az életem. Pl. ha tudom azt,hogy 1 év múlva meghalok,akkor most nem tanulok keményen, hanem minden hülyeséget csinálnék.

2015. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg meg dugnák 1-2 csajt.
2015. szept. 19. 23:58
 8/18 A kérdező kommentje:
4-es igen de akkor ha az ilyen emberek el rontanák a világot és nekem is lene ilyen távkapcsolo akkor vissza mennék az időbe akkora amikor csak nekem van és igy meg oldanám a helyzetet. Aki az időt irányitja az mindent írányit.
2015. szept. 20. 00:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha kicsit belegondolunk, akkor rájönnénk, hogy lósz*rt se látnánk...Mert a fotonok nem hiszem, hogy ugyan úgy áramlanának ha megáll az idő...
2015. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem mik azok a fotonok vagy mik?
2015. szept. 20. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!