Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt veletek valaha olyan...

Történt veletek valaha olyan amiről soha nem gondoltátok, hogy bekövetkezik?

Figyelt kérdés
Ami szinte személyes csodának minősül, amiről soha nem gondoltátok volna, hogy megtörténik az életetekben és kicsit "kiválasztottnak" érzitek vagy különlegesnek magatokat. Történt veletek ilyen?
2015. júl. 31. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel történik ilyen, csak relatív hogy mit gondol annak. Én soha nem gondolom azt, h belém csap a villám mégis megtörténhet és van akivel meg is történik. A lottó nyertesek is részben, de ők reménykednek benne. Viszont mondjuk egy random sorsoláson nyerni vmit az megint más. illetve találni 20.000et a földön stb. ez relatív kinek mi
2015. júl. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem.
2015. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, ezt én is tudom, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi elsősorban.
2015. júl. 31. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen elmaradt a suli xd
2015. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovacsattila1991 válasza:
Ja hogy hallják a gondolataimat. És a fejemhez is csapnak régi titkaimat amit csak én tudhatok. Káosz esküszöm
2016. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!