Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van ez, hogy ha társaságb...

Mért van ez, hogy ha társaságban vagyok akkor szinte szó szerin szobor leszek nem mozgok, beszélek stb. Mêrt van?

Figyelt kérdés
Mért félek az emberektől? Talán depresszió?

2015. szept. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudja bárki a világon, hogy mit jelent a szó: depresszió?! Mostanában divat lett ezt hangoztatni, holott minden kiskamasz saját magát "diagnosztizálja". Nem vagy depressziós, inkább csak félénk, gátlásos, vagy ha mindenáron pszichés betegséget akarsz kreálni magadnak, mert az hűdemenő, akkor hívd szociális fóbiának.
2015. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha velem is előfordul. Volt már olyan,hogy annyira lefagytam, elbambultam,hogy már legyezni kellett a szemem előtt :D Lehet csak nem tudod miről beszélgess másokkal. Én is elég nehezen találok közös témát,bár én csak a hozzám hasonló kissé "különc emberekkel szoktam barátkozni :) Kíváncsi lennék hány éves vagy? Én amúgy lány vagyok és 15 éves.
2015. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13/F
2015. szept. 22. 20:04
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez inkább szociális szorongás, mint depresszió. De egyébként nagyon sok ember szégyenlős idegen társaságban, főleg ilyen fiatalon, én nem nagyon aggódnék még ezen.
2015. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!