Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar piszkosul...

Csak engem zavar piszkosul társaságban vagy ha valaki odajön nézni hogy mit csinálok, majd sóhajtva, , jajj "-og egyet?

Figyelt kérdés

És az is csak engem zavar amikor úgy ásítanak hogy ,, kkkkk " erőteljes szájpadláshanggal lélegzik ki a levegőt?


Bennem van a hiba?


2014. aug. 19. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak téged, ezek az idegesítő emberi szokások engem is bosszantanak, de ez van... v.v
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akik ezt csinálják azoknak ez mástól nem idegesítő? Feltételezem nekik is idegesítő, akkor viszont direkt csinálják nem?
2014. aug. 19. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnak magukkal mit kezdeni, lehet nem idegesíteni akar.
2014. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít, amikor mondjuk épp olvasok, erre valaki odajön, látja, hogy nagyban ülök a könyv felett, de azért sipító hangon a fülembe ordít, hogy -Mit csinálsz??!?! ^_______^

Ilyenkor legszívesebben azt mondanám, hogy -Fürdök, bammeg :') Mondjuk ez nem épp olyan, mint amit te írtál, de mindegy xd

2014. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az asztalnál csámcsognak, sőt, ha zárt szájjal, normálisan esznek, de hallom a rágás hangját, az engem kikészít idegileg.

Az ásításos dolog meg a másik kedvencem...

2014. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Susulyka1124 válasza:
Már csak az jobb, hogy közben beszélnek és ásítanak, evés közben, beszélnek, pofán ásítanak, nagyon kell uralkodnom magamon, hogy ne tegyem szóvá, van olyan, hogy mégis szólok, persze akkor én vagyok a suttyó, és rávilágítanák, hogy nekem is vannak hibáim hehe
2017. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!