Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nős férfi nekem panaszk...

Ha egy nős férfi nekem panaszkodik, azt miért teszi?

Figyelt kérdés

Azt konkrétan nem tudom másoknak mennyire panaszkodik.Engem személy szerint nem zavar.De eszembe jutott hogy talán másoknak nem szokta ezeket elmondani.Aztán meg eszembe jutott az is hogy csak elmondja a feleségének,esetleg barátainak is.Akkor viszont nekem miért?Miért "kellek" akkor én is?Én nem vagyok vele baráti viszonyban.Létezik hogy tényleg a feleségével meg másokkal nem beszél erről?(rokonok stb)


Mondom,nem zavar hogy elmondja ami zavarja,csak egyszerűen érdekel,hogy miért mondja nekem.


2015. szept. 26. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A nemed is számít.
2015. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? Lehet hogy éppen azért neked mondja, mert nem vagytok baráti viszonyban. Van hogy én is könnyebben beszélek vadidegenekkel mint a barátaimmal.

De az is benne van a pakliban hogy így akar rokonszenvet , szimpátiát ébreszteni benned maga iránt- hogy felcsíphessen. (már ha nő vagy.)

2015. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebbe semmi különös.Van olyan aki minden nyügét baját válogatás nélkül elpanaszkodja.Pl közösségi oldalon is tapasztalhatod,hogy a magamutogatás mellett mennyien tudnak szenvedni is.Nem írtad,hogy nő vagy férfi vagy. Ha nő és inkább arra lennél kíváncsi,hogy pasi azért bizalmaskodik veled,mert akarhat tőled valamit az sem kizárt :)
2015. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Amennyiben férfi vagy, akkor valszeg szeretne barátra lelni a személyedben, viszont amennyiben nő vagy, úgy akkor alighanem meg akar fektetni...(Ha érted azt, hogy mire gondolok...)
2015. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gyors választ! :) Nem gondoltam volna hogy ennyi választ kapok! :))


Én nő vagyok.

2015. szept. 26. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeretne tőled "valamit". :)
2015. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Harmadik: én is gondoltam rá hogy talán ilyen típus.Aki mindenkinek elmond mindenfélét.

Vadidegen nem vagyok neki,csak nem vagyunk se baráti viszonyban annyira,se rokon stb.

2015. szept. 26. 09:16
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Kedves kérdező...Ha szerinted az illető csak "ilyen típus", akkor te nagyon nem ismered a férfiakat, és javíthatatlanul naív vagy...De ahogy elnézem a válaszokat többen is figyelmeztettek arra, hogy nagy valószínüséggel mi állhat az álltalad leírt jelenség hátterében...(Köztük én is...)A többi meg akkor már a te dolgod...
2015. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáltatni akarja magát, hogy megdönthessen.
2015. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne zárjuk ki azt se, hogy kedvel, bízik benned, és tényleg nemigen van más, akinek ezeket el merné mondani. Esetleg tényleg csak betelik a pohár, és bosszankodva kikotyog olyasmit is, amit normál esetben szerinte se kellene. Netán e kettő keveréke. :)
2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!