Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi a konkrét oka,...

Szerintetek mi a konkrét oka, hogy rengeteg egyedülálló férfi panaszkodik arra, hogy alig lehet egyedülálló nőkbe belebotlani?

Figyelt kérdés

Vegyük alapul, hogy a 20-30-as korosztályú magyar nők és férfiak száma alig néhány ezer főnyi eltéréssel, de közel megegyezik.


Rengeteg férfit hallok arról panaszkodni, hogy még csak ismerkedésre sem akad igazán nő, akivel ha nem is kapcsolat, de minimum jó ismerősi kapcsolat, vagy haverság, barátság is alakulhat. Ami meglepő, hogy még extrovertált, bulizósabb, közvetlenebb srácok is elégedetlenkednek.


Szinte minden lány foglalt! A megismert lányok minimum 95%-a. Ha esetleg el is csípünk egy olyan pillanatot, amikor egy nő éppen egyedülálló, az:


1. vagy reménytelenül szerelmes az óvodáskori/iskoláskori alfahímbe, így esélye sincs senkinek nála,

2. vagy már kilátásban van valami komoly kapcsolat, ergo lekéstünk,

3. vagy pont akkor lett vége a nagy szerelemnek, úgyhogy a lábadozás időszakát éli a nő,

4. vagy irracionálisan magasak az elvárásai, úgyhogy emiatt nincs esélyünk.


Hol vannak az egyedülálló csajok? Melyik erdőben, barlangban, bunkerben bujkálnak?


2015. márc. 7. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Egyrészt azért, mert a fiatal korosztályban kevesebb a nő, mint a férfi. Másrészt azért, mert a legjóképűbb férfiaknak néha több nőjük is van.
2015. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Sok a leszbi. Probalj meg te is kicsit nyitni a fiuk fele.
2015. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nő azt mondja, hogy egyedülálló és társat keres, hirtelen több ezernyi pasi csap le rá vagy annyi, amennyi csak hallotta + rossz kapcsolatban/házasságban élő kalandorok is. Szerinted kinek kell ez? 2-3 között lavírozok, amikor épp nincs senkim. Jó ez így.
2015. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert szelektív a figyelmed. Azoknak a nőknek a 95%-a foglalt, akik nálad szóba jöhetnének.
2015. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy töketlenek a pasik. Az általad írt négy pont csak kifogás, hogy ne kelljen semmit csinálni.


1. A legtöbb nőnek van reménytelen, be nem teljesült plátói szerelme. Nekem is. De felnőtt korban ez már csak emlék, emiatt nem fog senki elutasítani egy kezdeményező férfit, ha az amúgy szimpatikus.

2. Kilátásban van, tehát jelenleg nincs. Akkor meg hajrá, ha kell a nő, hódítsd el!

3. A legutóbbi lábadozásomon az segített a legtöbbet, amikor a jelenlegi párom elhívott randizni, és a végén istenit szexeltünk..

4. Az elvárások azért vannak, hogy legyen mit elfelejteni. Nem sok olyan nő van, aki végül pont olyan férfiba szeretett bele, amilyet kislánykorában elképzelt magának.

2015. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintetek mi a konkrét oka, hogy rengeteg egyedülálló férfi panaszkodik arra, hogy alig lehet egyedülálló nőkbe belebotlani, miközben én kapásból 5, évek óta egyedülálló, csinos, okos lányt tudok mondani csak a környezetemből és ha tovább gondolkoznék, akkor két kezem se lenne elég összeszámolni, pedig ezek csak az én ismerőseim?
2015. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor te nagyon szerencsés lehetsz. Nekem egyetlen 18 év feletti lányismerősöm sincs, aki szingli és normális egyben.
2015. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!