Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy van a magyar...

Nektek hogy van a magyar youtube-os piramisotok 1-10-ig? pl.1.2face 2. unfield 3. luckeY 4. Dancsó Péter stb.

Figyelt kérdés
magyar youtube videósok

#YouTube ##videósok ##piramis
2015. szept. 27. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

1.Dancsó Péter, 2.2Face 3.GoodLike 4.Bturbo 5.Nasz Dániel

18/L

2015. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
utolsó vagyok azt lehagytam, hogy nekem csak 5ig van, mert nincs 10 kedvencem. de amúgy esetleg még Unfield, Lucky és Móniszépségvilága amit nézek :)
2015. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

1. hollywood hírügynökség 2. JustVidman oszt ennyi

( esetleg még Dancsó és Pamkutya)

2015. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Magyar Labdarúgó Szövetség
2015. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

1.BTURBO 2.luckeY 3.Unfield 4.Dancsó Peti 5.Szalay Isti 6.Goodlike

7.Justvidman 8.Fehér Ati 9.FreddyD 10.Pamkutya

2015. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 vetró gergő válasza:
1.Jámes 2.LuckeY, 3.UNFIELD, 4.csebee, 5.HUNLANDER, 6.Fallow Anna, 7.Szomszédnéni, 8.Isti, 9.KD, 10.Sotyka, 10+1.Doggy, 10+2.Pi9pa,10+3.Ryder
2015. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 maki666777 válasza:

1. Boldzer

2. royalszabi

3. UNFIELD

4. LuckeY

5. Dancsó Péter. (Videómánia)

6.Dezső Bence (2 face)

7. Szalay Richard

8. Maris

9. Attila the bockaholik

Kb ennyi

2016. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A piramis csúcsa: Szirmai Gergely és Kiss Imre (HollywoodNews, Gameday, AFklégió, Görbe Tükör)


2. Éjjeli Vakond - (retro) game <3

3. JustVidman - animáció, humor

4. margaretisland - zene

5. Pamkutya - zeneparódia

6. djkatybeauty - sminkes kenceficés

7. Standard hiba - slam poetry

8. otthonka - takarítás, házvezetés

9. Puzsér Róbert (bár nem igazi videók általában, hanem különböző műsorainak hanganyaga, ha direkt Yt videók lennének, lehet, hogy fentebb is lenne a listán).

10. TheVR / TheVRtech


Akik lecsúsztak a 10ből, de követem őket (nem maradt sok, csak azért): Culturegeeks, Animeegyetem, Kávészünet pszichológussal, Szertár, Otherworldon(/off)line, Retroshock, jatekpartizan


Videómániáról leiratkoztam egy ideje, mert ennél többet nem tudok tenni annak érdekében, hogy kifejezzem, nem tetszik az irány, amerre halad a csatorna; régen szerettem.

2016. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Csak a barots
2016. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom szerintem borzasztó gyenge ez a magyar youtube celeb kör, felhozatal, mondjuk nem csak Magyarországon, hanem mindenhol máshol ilyen silány színvonal uralkodik. Én ilyeneket, hogy 2face, unfield, luckey, goodlike meg hasonlók nézni se tudok, az érdektelenség sugárzik belőle, tizenéves lányok kb. a célcsoport, nekik is csak a cukiságuk miatt lehet eladni. Dancsónak volt kb. 30, max. 50 jó videója, régen, amikor még követtem 2011-12 köbö, most azokat néha visszanézem, vagy le is menthetném, azt kész, mert azóta borzasztó amit csinál, ilyen nézhetetlen kategória, szóval követni semmiképp se követem magát a csatornát, így nem mondhatom, hogy szeretném. Szirmai maga a kommersz, vannak jó gondolatai, de ebbe a tálalásba nekem vállalhatatlan, a véleménye is sokszor érdektelen, érdemtelen, max. egy közepesnek tartom, ezért nem követem. Ilyen szefi, herby-féle vloggerek vagy a gamer rész, mike, kriszhd, meg van az a másik dagadt gyerek, aki unfielddel csinált közös videókat, azok nekem maga az érdektelenség. Tényleg, max. egy szefit, herbyt tudok nézni 30 percig, vagy 2-3 óráig részletekbe leosztva, és annyi egy életre mert egyszerűen nem érdekesek a videóik zöme, tele sallanggal, ha nem lenne életem, max. akkor nézném... de az az időtartam is csak azért mert számomra még ők legalább hiteles, őszinte, és aránylag szimpatikus emberek, így annyi elég, hogy ránézzek erre a jelenségre, aztán az életbe többet nem nagyon érdekel. Kriszhd is amit tudott, hogy ezzel a "vicces", örűlt stílusában tolt mindent, kb. 15 percig érdekes volt, aztán egy életre soha többet. Az igazság az, hogy nagyon mirellitből kiolvasztható, művi produkciókat tolnak a magyar yt-sok, de sztem kb. mindenhol így van, egyszerűen semmi nincs, ami megfogjon benne, tényleg még egy szefi aránylag egy kellemes pontja ennek a rétegnek, mert ő legalább szimpatikus, egyedi, emberi ha még unalmas és érdektelen is túlnyomó részt. Az otherworld mondjuk egy határozott közepes, azt úgy ellehet nézegetni, de arra, hogy rendesen kövessem nagyon kevés. justvidman kb. ugyanez, arra, hogy kövessem nagyon-nagyon kevés még mindig.


Igazából klasszikus értelembe nem is követek youtube csatornákat, ami megtetszik, azt megnézem, akkor görgetek tovább, tkp bármilyen csatornán lehet 1-2 érdekesebb videó (gondolok itt egy tv-s műsorra akár, vagy egy érdekes riportalany valahol és itt tényleg a legnagyobb médiafelületektől lefele a legkisebb kerületi vagy középiskolai felületekig bezárólag érthetünk mindent). Akit úgy követek, az Puzsér Róbert, és azok a csatornák, ahol az ő videói megtalálhatók. Mogácsot tartom még jónak, meg mondjuk a showder klubosokból néhány jobbnak az elérhetőségeit (Kőhalmi, Bödőcs). A sawyerhunt szeretem, az egy ilyen paródia csatorna, ilyen még régebben volt az effecta, szerintem már nincs, radics peti még egész jó, metalexovics már nem igazán tetszik, pamkutya még ide tartozik őket is szeretem, de túlzás lenne követőnek beállítani, ha Puzsér iránt kb. min. 9-esen érdeklődök, a hollywoodhírügynökség pedig 4,5-5, akkor ők úgy 7esek, mondjuk sawyer 7,5 is megvan. Igazából az ilyen dumálós csatornákat szeretem, abból mindent megnézek, mert érdekelnek értelmesebb emberek őszinte gondolatai, mondjuk FankaDeli zenéjére is egyszer felfigyeltem, hogy egész jó (főleg úgy 10 évvel ezelőtt volt jó, de ma is vannak az átlaghoz képest igen igényes zenéi), és ha ő dumál valamiről néha azt is meghallgatom, még ha sokszor nem is értek egyet. De igazából őt már megint nem követem. Említette valaki a retroshockot, na az tényleg elég jó, vagy én még a baadmoviest, nekik a retrogamer csatornájukat, rosszpcjátékok sorozatot (freddyd) követem, de igazából azt se rendszeresen és nem youtubeon, főleg mivel utóbbi már abba is hagyta. Még hasonló volt a rossz mozifilmek sorozat, de az se létezik már sajnos, és addig se youtubeos volt asszem. Igazából így konkrét csatornákat nagyon nehéz összeszedni. Arcnélküli manus volt még egy híresebb, egyáltalán nem követtem, de néha miután már befejezte belenézegettem, és az is még egy jobb próbálkozás volt. Tehát inkább azt mondom, hogy alapvetően youtubeos dumás, műsoros stb. tartalmak amik érdekelnek, zenék, filmek, külföldi videók, (mondjuk focis, filmes, zenés videók, akár összeállítások, toplisták érdekelnek), amik még így mozgatnak, vagy egy-egy érdekesebb találomra talált videó, és a magyar youtube tengerében pedig többnyire egy-két minőségibb, kreatívabb próbálkozást véltem felfedezni, amibe volt ötlet, egyediség (ez a Dancsónak arra a néhány videójára is igaz), de igazán átütő, ilyen sorozatokkal vetekedő youtube csatorna, amire így rálehetne függni és így teljességgel érdeklődnék felőle az nincs, szóval ezek a felső kategóriák nálam nem lettek kitöltve.

2017. febr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!