Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tenerifére megyünk nyaralni,...

Tenerifére megyünk nyaralni, mennyire megbízható magyar közvetítő által foglalt apartmanok?! A szállás olcsó és az összeg negyedét kell utalni a többit ott személyesen. Király Péter mondd valakinek valamit? Nála foglaltuk az apartmant

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért utólag kérdezel? Ha lefoglaltad, miért kérdezel???

Nem mindegy már?


Ha előbb megkérdezted volna, például elmesélem, hogy közvetítőtől épeszű ember SOHA nem vesz ki semmit. Több okból is. Egyrészt mert ráteszi a hasznát, másrészt mert nehéz perelni ha gond van, harmadrészt mert nehéz ellenőrizni mit is ad el.


Megnézted mennyiből lehet a Kanári szigeteken tisztességes úszómedencés apartmant kivenni normális helyen 4 főre? Időpont függő ugyan, de én még nem fizettem napi 10eFt-bál többet a négy fős apartmanokért.

Van legalább 20 normális nemzetközi szállásközvetítő. HA érdekel, keress rájuk.


A másik lúzerség az, amikor a tenerifén egyébként létező ingyen szállásért fizetsz. Azt hiszed, marha jó üzletet csináltál, mert 150 - 200 euró per hét árban + némi fejtágításért cserébe nyaralhatsz. De ha erre is rákeresel, meglátod, átb.sztak. A szállás tök ingyen lenne, csak az a valaki lehúzott.

Rendszeresen ezt csinálják.


Legközelebb előbb kérdezz.

2015. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ui. ha a repülőjegyed 60eFt/fő fölött lenne, valamit rosszul csinálsz, vagy szilveszterkor utazol. Szinte minden más időszakbanki lehet jutni ebből a keretből. Sőt, ha ügyes vagy, 40 ezerből.

Ne hagyd, hogy lehúzzanak.

2015. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
el árulnád hol veszel ilyenkor jegyet 40 ezer ft-ból , pl. egy novemberi kiruccanásra? Ha ennyire okos vagy a témában, talán ezt is tudod
2015. aug. 31. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, de ezt külön kérdezd majd meg.
2015. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam privát üzenetet
2015. aug. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!