Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érzed magad nőnek és...

Mennyire érzed magad nőnek és mitől érzed úgy, hogy nő vagy?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól. Van önbecsülésed? Úgy érzed férfinek érezné magát melletted egy férfi? Miért? (A kérdésem független mindenféle társkeresési szándéktól, szóval nem fogok ismerkedési céllal levelet küldeni neked, megígérem. Egyszerűen kíváncsi vagyok).
2015. szept. 27. 23:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Képzeld, én még életemben nem éreztem ilyen jól magam a női bőrömben! :-)Tininek punk voltam, katonai cuccokat hordtam, a hajam is olyan volt.Most 32 éves vagyok, van egy férjem meg két kicsi gyerekem, tudom, hogy szeret a férjem, és nálunk azért ő hordja a nadrágot. Fontos kérdésekben ő mondja ki a végső szót pl, nem szoktam csicskáztatni, és soha nem alázom meg semmilyen módon pl. más emberek előtt. Szeretek nőnek öltözni, mindig, a klasszikus elegancia az én stílusom, és szinte minden nap kihúzom a szemem, szájfény, arcpirosító. Ezt is szeretem, és a magassarkút is, még ha csak az oviig megyek is:-)ettől is nagyon nőnek érzem magam, meg attól, hogy a gyerekek óta finomodtam, a kommunikációm is sokat finomodott, szeretek asszertívan megfogalmazni bárki felé igényeket, kéréseket, kerülöm a harsányságot. A NŐIESSÉG SZÁMOMRA MOSTANRA BELÜLRŐL JÖVŐ KIFINOMULTSÁGOT JELENT. És ezt velem a gyerekek tették amúgy, lelágyítottak. Régen pl. nem szerettem ilyen nőiesen öltözni a hétköznapokban, most a korommal ez is igényemmé vált. Nem mondom, hogy én nem szoktam szegény férjemnek panaszkodni, de ami nekem még a nőiességet jelenti, hogy a nehéz helyzeteket is igyekszem humorral kezelni, és a békességre törekszem, békítésre.

De igazán nőnek attól érzem mostanában magam, hogy a világ egyik legjobb pasija (ez nyilván relatív) így, két gyerekkel az oldalamon odavan értem, és ez eszméletlen jó érzés, mert nekem ilyesmiben tini koromban nem volt részem:-)Hát most ennyi. lehet ez most ilyen beképzelt sódernek tűnik, de nekem is olyan új ez a nőiesség dolog, és mostanában pont ezért, és a férfi miatt gondolkodom erről a témáról, és meg is fogalmaztam a kérdésedre a választ magamban hetekkel ezelőtt már, mert sosem gondoltam volna, hogy én egy ilyen embernek tetszhetek valaha. :-) de ez csak önbizalom nővelő.

2015. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Alapvetően jelenlegi párom nőiessé tesz, mert mellette tudok gyengéd lenni, meg aranyos. De sokszor van páromat meggyalázó férfias hozzáállásom dolgokhoz, olykor cselekedetem is... Szóval nehéz mellettem, nem vagyok egy érzelgős típus, és mindent egyenesen kezelek, nem szeretek vásárolni, és sokszor érzéketlen vagyok és erős jellem...

Hát biológiailag biztos nő vagyok, a férfiak is vonzanak, de a neveltetésemben valahol valami eltévedt :D

2015. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2. vagyok a 'férfiak is" azt úgy értem csak a férfiak vonzanak, de esti fogalmazás már nehézkes :D
2015. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok, soha nem éreztem ennyire nőnek magam, mint most, az elmúlt pár évben.

Fiatalon állandóan vágytam a külső megerősítésekre, de már nem. Most már belülről jön az önbizalom, a kisugárzás, amit sokan vissza is igazolnak.

A páromat nem kell "kiherélnem" ahhoz, hogy én jobban érezzem magam a bőrömben, már rég leszoktam a hisztikről, érzelmi zsarolásokról. Sokkal higgadtabb, megfontoltabb, toleránsabb vagyok.

Hogy mitől érzem nőnek magam, azt nehezen tudnám megfogalmazni... sok mindennek szerepe van benne, nyilván a mellettem lévő férfinak is, a környezetemnek, az anyai mivoltomnak, a szexualitásomnak, stb. De jó érzés. :) Szeretek nő lenni.

2015. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amiktől igazán nőnek érzem magam: egészséges önbizalom, önbecsülés, határozottság, ambíciók, önazonosság, tudatosság, talpraesettség, gyengédség, gondoskodás, szenvedély. Szerencsére ezek mind megvannak, sosem éreztem magam ilyen jól, mint mostanában. Úgy gondolom, maximálisan férfinek érezhetné magát mellettem egy hasonlóan erős személyiségű férfi, aki tolerálja azt, hogy van önálló véleményem, és nem vagyok befolyásolható, nem cselekszem elvárásra vagy nyomásra gondolkodás nélkül.
2015. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy igazi nő hátulról illetve is nőnek érzi magát.
2015. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Az utcai zaklatás szokott rá emlékeztetni.


Viccet félretéve van önbecsülésem, és őszintén szólva lesz-rom, férfinak érzi-e magát egy férfi vagy sem, mert az férfiak önbecsüléséhez nekem semmi közöm. Majd keressen meg, ha tisztában van saját magával, de nem az én dolgom senkiből férfit csinálni. Nem azért vagyok a világon, hogy valami szerencsétlen pasit elindítsak a fejlődés útján.

2015. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!