Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha teljesen magányosnak és egyedül érzed magad? Mit tegyek, hogy ne így érezzek. Barátaim nincsenek a társkeresőn probáltam megtalálni a páromat. Átlagos nőnek tartom magam, hol ismerkedhetnék? Tényleg ilyen nehéz megtalálni a páromat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát először is kezdj el bízni magadban, a szépségedben, valamint abban hogy egy remek ember vagy.

Kapcsolatokra( Baráti ) Számtalan helyen rábukkanhatsz... fesztiválon, vásárláskor, buszon, bulihelyeken...stb... És lehet h valamelyik helyen a szerelem is rád talál!

Sok sikert! FEL a fejjel!

2009. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki otthonról, menj tanfolyamokra, edzésekre, vagy csak simán járkálj el ide-oda, barátot bárhol találhatsz. Én mindig is csak azért jártam edzésre, mert ott ismerkedhettem új emberekkel, és több barátom lett.:D És lehehogy a párodat is pont pl. egy edzésen találod majd meg.:D:D
2009. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Részemről az internetes párkeresést csak ajánlani tudom neked, mert nálam igen gyümölcsöző eredménnyel járt a "küldetés":)) A barát pedig ott van minden emberben, és valóban csak helyzet kérdése, hogy előbújjon valakiből :D Az a lényeg, hogy légy tisztában önmagaddal, ne félj megmutatni, ki is vagy valójában! Önmagadért fog szeretni, akinek őszinték az érzései:)


(20/L)

2009. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én myvipről vettem fel egy közelben lakó srácot msn-re. Olyan jól elbeszélgettünk msn-ren, hogy találkozni akart velem. Találkoztunk, aztán a második találkozásnál már megismertem általa az egyik haverját, utána a haverja felvett msn-re, vele is jóban lettem, aztán általa is megismertem pár embert. Szóval elég csak 1 embert megismerni ahhoz, hogy legyenek barátaid. Ha nem vagy túl bátor, beszédes típus, akkor ezt a módszert ajánlom, ha meg jófej vagy, sokat dumálsz, és egyszerűen szólítasz le ismeretlen embereket, akkor csak azt tudom ajánlani, hogy járj el bulizni, vagy bárhova, ahol társaság van.

Ha szerzel egy barátotl, utána már minden könnyebben megy... szervezhettek együtt egy bulit is, ahova meghívja az ismerőseit, és akkor megismered a barátait, lehethogy velük is jóban leszel. Nekem a legjobb barátnőm 7-8 embert mutatott be az utóbbi pár hónapban, és ebből 6-al azóta is jóban vagyok.(:

2009. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!