Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elítélitek azt, ha egy fiú...

Ti elítélitek azt, ha egy fiú alacsony?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak 166 cm.Elitélitek ezt?Lenézitek azért,mert alacsony?Vagy mit gondoltok erről?

2015. szept. 29. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elítélni nem ítél el normális ember senkit olyan dologért, amiről nem tehet. Lenézni valakit meg a legundorítóbb dolog a világon.
2015. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elitélni? Nem jó kifejezés erre, elitélni legfeljebb azt tudom aki valami olyat tesz, ami elfogadhatatlan. Lenézni meg nem tudnám, mert én pl csak 163 vagyok. :-)
2015. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elítélni? Nincs neked kicsit üldözési mániád? Még ha valakinek nem is tetszik, az nem jeleti, hogy elítél? Másrészt mi lesz akkor, ha mi itt azt mondjuk, hogy IIIIGEN, elítélünk? Hirtelen megnősz?
2015. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Höhö, a kettessel mi nem vagyunk ugyan azok, csak egyforma a százalék és még ugyan úgy is keztük. :D)
2015. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ítélném el? Miért nézném le? Az a viselkedésétől függ, nem a magasságától.
2015. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki nem lesz attól több, jobb ember mert 20 centivel magasabb:) Amúgy sem számít ez a normális lányoknál. Van egy ismerősöm, 163 cm és a suliban minden második lány oda van érte, mert olyan a személyisége.:) Szóval ez a magasság dolog abszolút nem számít:D
2015. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem.Nem érdekel ki milyen magas. Én az emberek személyiségét nézem és attól,hogy valaki magasabb nem lesz jobb ember :) 15/L
2015. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Máglyááraaa velee !!444!!!


Mégis miért lenne elítélendő ,nem ő tehet róla ,hogy ekkorára nőt meg :D

2015. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

170 cm vagyok lány létemre. Egyetlen osztálytársam volt magasabb nálam,de ő elment. Én lettem a legnagyobb.

8.-as koromra már kezdenek túlnőni engem az osztályban a fiúk.

Az olyan fiúk, akik a tornasor hátulján voltak, azok talán 1 fejjel kisebbek már nálam.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, ha 14 körül,akkor szerintem még nőni fogsz:) De ha idősebb vagy az se baj, mivel ez nem elítélendő.

Én sose néztem le senkit azért,mert alacsony. És mások sem.

2015. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!