Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak tényleg ilyen...

Fiúk/férfiak tényleg ilyen sok az alapvető elvárás egy lánnyal/nővel szemben?

Figyelt kérdés

Itt szoktam néha látni ilyen kérdéseknél hogy mitől tetszik/néz ki jól egy lány,és oké,sok dologgal egyetértek de sokan írnak ilyeneket hogy:

X havonta fodrász

Arcbőr legyen valami tonikkal tisztítva,hidratálni,X időnként radírozni,pakolást használni,X időnként kozmetikushoz járni,ne legyenek mitteszerek.

A keze ne legyen száraz(mondjuk ezzel egyetértek,de ekkora gond ha ritkán valami okból ilyen?)

Testápoló használata.


Hát nem tudom,én fodrászhoz sosem járok,nincs konkrét fazonra vágatva a hajam,amikor töredezett a vége,levágom és ennyi.

Tonikot mondjuk néha használok az arcomra,de nem hidratálom,radírozom és pakolást se használok rá,kozmetikushoz egyáltalán nem járok,vannak mitesszerek az orromon,de szerintem nem olyan durva,testápolót is csak úgy használok ritkán,amikor kedvem van.

Bár szerintem nem is lenne időm ennyi dologra,pedig csak tanulok(17 éves vagyok),mégsem mondta néhány osztálytárson kivül senki hogy csúnya lennék,és barátom is van,lassan 2 éve,igaz,nem a topmodell,mindig tökéletes típusból.



2015. okt. 1. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol látsz te ilyeneket? Egy pasit pont nem érdekel hogy te mivel mikor kened magad, ilyenekről a nők szoktak írni. A legtöbb férfi azt sem tudja mi az a bőrradír meg pakolás.

Annyi a lényeg nekik hogy jól nézz ki. És ez nem a mitesszereken meg fodrászon múlik.

2015. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát itt szoktam látni,viszonylag gyakran,pasiktól,szóval úgy látszik sokan mégis tudják mik ezek...

Köszi a választ.:)

2015. okt. 1. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"barátom is van,lassan 2 éve,igaz,nem a topmodell,mindig tökéletes típusból."


Na hát ez gyönyörű, talán jobban szeretnél egy olyat?

Most kicsit ellentmondasz magadnak. Panaszkodsz, hogy a pasiknak semmi sem jó, aztán odabiggyeszted a végére, hogy neked van pasid már lassan 2 éve de az sem a legjobb.

Mit szólnál ha a barátod azt mondaná, hogy nem a legjobb a csaja mert nem hidratálja és radírozza az arcát és még pakolást sem használ?

2015. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértetted,nem arra gondoltam hogy jobbat akarok,pont hogy nem akarnék olyat hogy jajj,úristen félre áll két hajszálam(ez persze sarkított példa,de remélem érthető),gyorsan meg kell csinálni,meg úgy öltözik egy egyszerű sétához is mintha valami divatos öltözködés magazinból jött volna ...

Egyébként mit szólnék,ha azt mondaná amit írtál? Hogy akkor keressen olyat magának.

2015. okt. 1. 23:15
 5/13 A kérdező kommentje:
És nem is panaszkodtam,főleg hogy nem akarok pasizni,csak megkérdeztem hogy tényleg ezek alap elvárások-e?
2015. okt. 1. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Aha értem. Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, egyáltalán nem. Nem tudom mi az a tonik a bőrradírról meg csak hallottam. Nekem kell tetszenn senki másnak. Szerintem ha csak felmerül egy kapcsolatban, hogy na most kozmetikushoz kell mennem, mert nyavajog a párom, akkor az már régen rossz.

Igazából másfajta elvárások vannak, amiket sajnos a mai lányok nem tudnak: főzés, sütés, mosás, takarítás.

2015. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont senkit nem érdekel.

Nekem munka miatt sebesre tudnak száradni a kezeim, és a barátom egyszer nem tette szóvá. Hogy radírozol, pakolást használsz-e....jó ég, a férfiak 80%-a nem tudja megkülönbözetetni a sampont a tusfürdőtől :D

Ne legyél szőrös, koszos, büdös, öltözz ízlésesesen, és ne bohóc módra sminkelj, ez a max, amit elvárnak

2015. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én a büdös életben nem olvastam még ilyen "elvárást" férfitól.


Bánom is én hogy jár e fodrászhoz ha jó a haja, azt se tudom mi az a tonik meg hidratálás, radírozás, pakolás. Ragyás tényleg ne legyen túlzottan de szarom is bele hogy kozmetikushoz jár e...


Gőzöm sincs hol olvashattál ilyet, de ez tuti valami "női tanács nőknek a pasikról" dolog lehetett.

2015. okt. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon nagy gond, hogy lassan ott tartunk, hogy a nőknek vannak konkrétan ilyen elvárásaik a férfiakkal szemben. Persze olyan alapok mellett, mint a tökéletesen kigyúrt test, sármos, borostás arc, és még sorolhatnám. Nem, mi férfiak pont lexarjuk, hogy mivel kened magad, az alap higiénikus elvárásokat támasztjuk.
2015. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azokkal, akik ilyen hülyeségeket írnak, nem kell foglalkozni. :D Én egyenesen rühellem, ha minden szrral kenegetik magukat, mert azt hiszik, az majd jót tesz. >.> A fodrászt meg tojom le magasról, tőlem akár földig is érhet a haja, vagy rövid is lehet. :D
2015. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!