Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szalagavatón...

Mit csináljak, ha szalagavatón magassarkúban magasabb lesz nálam a táncpartnerem?

Figyelt kérdés
Alapból 2-3 centivel alacsonyabb,de ezek gondolom magassarkúban lesznek majd.Így magasabb lesz nálam.Meg alapvetőleg az összes lány magasabb lesz.Rohadt kellemetlen lesz.

2015. okt. 2. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek?
2015. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kellemetlen? Én magassarkú nélkül is magasabb vagyok a barátomnál és mégsem zavar senkit.


20/L

2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a partnerednek van kellő empátiája, akkor lapos sarkút vesz fel.
2015. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát süllyedj el szégyenedben, hogy nem voltál képes még pár centivel magasabbra nőni "ezeknél", akkor amikor kellett! Mostmár késő bánat.

Számíts arra, hogy mindenki téged fog bámulni és ujjal fognak rád mutogatni, hogy nézd már az óvodás már ballagni akar!


na szóval, az a két három centi nem sok, és kb a szüleid fognak téged nézni meg páran véletlenül odapillantanak rád.

2015. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki élvezi hogy 10-12centis sarkú cipőben magasabb minden pasinál???Ne ez a lány rámtalálhatna(187ffi)
2015. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy vegyen fel lapos talpú cipőt, én is kifogtam anno egy alacsony partnert és lapos cipőt vettem fel a tánchoz. Vannak magasító cipőbetétek pasiknak, pár centivel így segíthetsz magadon.
2015. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!