Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam a...

Szerintetek megmondjam a szüleimnek vagy a barátaimnak, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy most vagyok szerelmes először.

2015. okt. 3. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
sehogy
2015. okt. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
46%
Észre fogják venni :)
2015. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom... én a barátaimnak nem szoktam ilyenekről beszélni,a szüleimnek meg azért nem mondanám el,mert elkezdenének szekálni,ha megtudnák,hogy ki tetszik :D
2015. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hisztynka ***** válasza:

Nem muszáj elárulni senkinek, én csak annak szoktam elmondani, akivel bizalmas viszonyban vagyok, pl. :barátnőm.

Ha valakivel meg szeretnéd beszélni, mindenképp olyan személyt válassz, akiről tudod, hogy később tutira nem beszél ki,és nem csesztet vele a halálba.

2015. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Szülőknek? Meghibbantal?

Felejtsd el, szekalnanak es ilyen 60-as evekbeli tanácsokat adnának a pasizasrol.

A barátaiddal közöld inkább, de csak azokkal akikben megbízol.

2015. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, hány éves vagy. Ha 14, akkor ne mondd el a szülőknek, ha 22, akkor elmondhatod. A barátoknak - úgy általában - ne mondd el, hanem biztosan van egy i g a z i barátod, neki elmondhatod.
2015. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek nem kötök ilyet az orrára. Elég baj ez, hogy megesett, hogy olyan "izé" lettem!
2016. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!