Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha felb. sz a...

Mit csináljak, ha felb. sz a világ?

Figyelt kérdés

Szokszor vagyok ideges, könnyen válok azzá, de most az a helyzet, hogy minden felb.sz. Politika, gazdaság, az emberek minden csoportja és korosztálya és legfőképp az események, amik velem történnek. Mindenkivel volt már olyan, amikor egyszerűen semmi nem jött össze. Ez is hasonló, de nem elkeseredést, hanem tömény dühöt érzek a világgal szemben. Ilyet éreztetek már?

(Ui: Aki csillagjegyekkel jön nekem az menjen a halál f)



2015. okt. 3. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Orbáncfű teát igyál, szedjél vitaminokat, és aludd ki magad. Egyből jobb kedved lesz. A világ pedig sajnos ilyen. Ez van. Ragadd ki belőle a jót magadnak, a rosszakat meg felejtsd el vagy tegyél ellenük. Ennél jobb ötletem nincs most.
2015. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt erzem en is
2015. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél többet látsz és ismersz a világból ez annál rosszabb. A legjobb ha kigúnyolod és nevetsz rajta.
2015. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam, de legalább tudom az okát.


Új környezetben élek, idegen városban, ahol senkit sem ismerek a munkatársaimon kívül (akik egyébként utolsó sza_háziak, a munkám pedig ugyan lehetne rosszabb is, de ettől függetlenül még szar); a szüleim pedig tőlem viszonylag távol élnek. Másokkal szinte csak interneten tartom a kapcsolatot (már akivel) és nem nagyon járok el sehova.


Egy idő után amikor már annak kell örülnöm, hogy reggel a boltos képes normálisan köszönni, azért már én is elveszítem a türelmemet. Aztán a sok hülye gyökér az ostoba véleményével meg csak tovább bosszant, a magyar média politikához való hozzáállásával egyetemben. Az életem tömény düh már úgy fél éve és már fizikailag is egyre kevésbé bírom, nem csak mentálisan...

2015. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egyre gyakrabban érzem ezt. :"DD
2015. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ősz hatása.

Velem minden évben ez van. Kb májusig tart nálam.

Szedj vitaminokat, kezdj el valami hobbit, foglald lenmagad, esetleg sportolj, járj el bulizni stb. Jobb lesz. Pihenj eleget.

Nekem januárra ér a csúcsra(akkor van félévi). Utána felevi uran gyötröm magam márciusig. Márciustól május végéig küzdök a suliban, ekkor nagy stressz nehezedik rám, sokszor elvesztem az eszem, olyankor minden fáj, mindenen bőgni tudnék, legszíveseben felakasztanám magam.

Nem tudok semmin nevetni, nem vicces semmi. Júniust azt gyűlölöm, nyári gyakorlat+munka szolgálat. Na az is egy olyan mélypont ahol legszívesebben kést döfnék a szívembe.

Júlisustol meg mar semmi nem érdekel, elkezdek bulizni, alig vagyok otthon(utalok otthon is lenni), nem csinálok semmit, kiheverem az év fáradalmait augusztus közepéig aztán augusztus végétől megint stresszelek, mert jon a szeptember. Szeptemberben kb a kivegzesemre készülök és kezdodik az ev előlről.

Szal átérzem.

2015. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!