Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen az elmém? (hosszú...

Theazombiee kérdése:

Miért ilyen az elmém? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy gyakran fantáziálok egy másik életről? Van,hogy a napomat a gondolataimban élem le. Más barátokkal és egy nagy szerelemmel. Egy olyan fiú a párom, akit még csak nem is ismerek, egyedül a nevét tudom, de az én kis világomban ő a mindenem. Annyira valóságosak ezek a képzelgések. Nem értem, hogy miért van ez. Néha annyira kikapcsolok, hogy elfelejtek válaszolni az igazi barátaimnak. Mit tehetnék ez ellen?

2015. szept. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Adok neked egy virtuális pacsit, mert most magamra ismertem :D

Szerintem egyértelmű, hogy miért csinálod/csináljuk ezt: mert nem vagyunk megelégedve a jelenlegi, valós életünkkel. Én is rendszeresen fantáziálok arról, hogy mi lett volna, ha...

Mindig is ilyen ábrándozós típus voltam és ezt máig nem nőttem ki. Magam részéről annyira nem tartom károsnak, mert ez nem gátol a valós életem élésében, bár nálam is akadnak mellékhatásai (például sokszor kérdezték már meg tőlem ilyenkor, hogy miért mosolygok magamba :D)

És igen, én is álmodozok egy nagy szerelemről és egy pezsgőbb társasági életről, mint a mostani. Szeretem az igazi barátaimat is, de az tény, hogy sokmindent nem tudok velük megcsinálni, amit szeretnék.

Sablonosnak tűnhet ez a tanács, de az egyetlen dolog, amit igazán tehetsz ellene, hogy megpróbálod magadnak megteremteni azokat a feltételeket, amik a képzelgéseidben szerepelnek és így nem lesz szükséged arra, hogy tovább álmodozz. Én ezt próbálom tenni, több-kevesebb sikerrel :)

2015. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha többnyire megvalósítható,reálisak ezek a fantáziák,akkor nem kell aggódni annyit...de hogyha olyanra vágysz,és olyanról fantáziálsz,ami meghaladja a realitás szintjét...akkor olyan depis sírómasina leszel,mint én..:D
2015. szept. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!