Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tipikus problémái...

Milyen tipikus problémái vannak az embereknek a mobiltelefonokkal?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok pár mondatot, ami gyakran elhagyja a szátokat mobil használat közben, ami a telefonhoz magához vagy a használatukhoz kapcsolódik. (lehetőleg ne legyenek benne csúnya szavak) vagy esetleg mikor felidegesít egy szituációban mondjuk megszólal valakinek a telefonja vagy ilyesmik. Remélem érthetően írtam le.:) Előre is köszönöm!
2015. okt. 4. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Moziban megcsörren?
2015. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Moziban megcsörren azt tényleg nagyon zavaró tud lenni.


Nekem ha lefagy a teló az nagyon tud zavarni.

2015. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmikre gondoltam csak valaki segítene ezt átfogalmazni:) Például éppen ülsz a moziban, nézed a filmet és mögötted valakinek megszólal a telefonja- mi jut ilyenkor eszedbe, mit mondasz magadban?

Mondjuk társaságban valaki folyton a telefonját bújja, játszik rajta, nyomkodja - ilyenkor milyen megjegyzést teszel?

Vagy mondjuk nagyon gyorsan lemerül a telefonod például.

2015. okt. 4. 15:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. okt. 4. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szimplán utálom ha csörög, de ez nem a telefon hibája hanem az embereké főként.


Pl adott embernek van 1,5 órája telefonálni, de hogy eljöjjön moziba, vagy átjöjjön beszélgetni.. na arra nincs ideje.

2015. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb,legidegesitobb problema-amivel mindenki szembesul-az a lassulas,akadozas,esetleg lefagyas/re-boot. Ez a rendszermemoria elegtelen merete miatt van,altalaban.(ez soha nem lehet eleg nagy々
2015. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha legjobb barátnőmmel találkozok és a telefonját bújja ahelyett,hogy velem beszélgetne,nem szoktam finomkodni,mert nála ez már betegség.


Én azt mondom,hogy tedd már le azt a k..a telefont,mert haza megyek. Múltkor haza jöttem,mert nem rakta el,majd rám volt megsértődve,hogy tényleg haza mentem.

2015. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég, ha bárhol, bármikor megcsörren, és nem számítok hívásra: "ki ez az állat?"
2015. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!