Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltok, ha egy...

Ti hogy reagáltok, ha egy családtag, barát, ismerős, panaszkodik nektek valami miatt, illetve nektek mi esne jól?

Figyelt kérdés

Szerintem én sokszor elrontom.

Próbálom az illetőt megnyugtatni és tanácsot adni, és hogy ne érezze, hogy annyira rossz neki, és is felhozok pár dolgot, hogy hát velem is történt ez meg az meg amaz.

Ilyenkor nem kezdek olyan dolgokról beszélni ami velem jó dolog történt, hogy nehogy rosszul essen a másik félnek.


De volt, hogy ennek az lett a vége, hogy azt kaptam meg, hogy én mennyit panaszkodok. Holott nem ez volt a cél.


2015. okt. 4. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Rettentoen utalom a panaszkodo embereket, ugyhogy ha lehet elkerulom oket. Sajna van a csaladban is ilyen, ot nem tudom elkerulni, igy nem reagalok a panaszaradatra.


Gondolod ha ratromfolsz panaszkodasban akkor az segit?

2015. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok, ahogy elso.


Nem vagyok hajlando sokaig hallgatni a panaszkodast. Engem ne huzzon le senki.

Termeszetesen ez nem vonatkozik a rossz paszban levo emberekre.

2015. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az idősebb korosztály szeret felvágni a bajaival, és a panaszkodás közben egymásra rálicitálni :D

idős embereket érdemes megkérdezni főleg ha egyedül vagy kettecskén vannak, had panaszkodják ki magukat. :)

2015. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!