Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy ismerős/barát/családtag meg találta a kérdésedet/megtaláltad a kérdését?

Figyelt kérdés
Válaszoltál/válaszolt rá? Szóvá tette? Nekem van egy sejtésem, hogy anyám megtalálta az enyémet xD

2013. szept. 14. 09:48
 1/3 Lakatos István válasza:

"Sem utódja, sem boldog őse,

Sem rokona, sem ismerőse

Nem vagyok senkinek,

Nem vagyok senkinek. "

2013. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyémet nem.

Én találtam meg egy ismerősömét anno, de kívülálló vagyok,ismertem a sztorit előtte is, priviben megkérdeztem,hogy áll a dolog, azt ennyi...

2013. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a barátnőm feltett egy kérdést, h hogyan tudna lelépni tőlem a lehető legkevesebb problémával.

elolvastam a válaszokat, majd az ő kommentjeit is.

aztán egyik nap mikor jött haza, a cuccai szépen összepakolva a bejárati ajtó előtt voltak, de a zárat már kicseréltem, ő csak nyomja a csengőt, akkor odamentem, kinyitottam az ajtót résnyire, és csak annyit mondtam neki, ja te vagy az, bocs de az idegenek miatta zárat lecseréltem.

erre kiadtam neki a táskáit, majd becsuktam az ajtót, és bezártam.aztán h mi lett vele ki tudja, azóta sem láttam.

2013. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!