Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Számotokra mi lenne a legsértő...

Számotokra mi lenne a legsértőbb dolog amit egy ember pl. :osztálytárs, kolega (nem családtag, barát, ismerős) mondhat nektek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi olyan dolgot vág hozzám, ami egyáltalán nem igaz.
2014. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értesz a munkakörödhöz :D


Amúgy amit az első mond, abban is van valami, bár az inkább csak azt jelzi, hogy nem ismert téged az ember, aki valótlant állít rólad, szerintem.


De amúgy nehéz megsérteni.

2014. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-ne haragudj,de nem szeretnék lefeküdni veled.-
2014. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki a külsőm miatt rúg belém. A belső tulajdonságaimat már szanaszét rugdosták, ráadásul a család és a hozzám elvileg közel álló emberek (a múltban, mert megszabadultam tőlük), úgyhogy az nem hat meg. Viszont azt rühellem, amikor a külsőmet húzzák le, ráadásul olyan dolgokat, amikről nem tehetek, mint a termet, vagy a hajam.
2014. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Erre tenyleg nehez valaszolni, szamomra peldaul sokminden serto, de meg nem talalkoztam olyasmivel hogy vegleg megharagudjak.(igen, tudom, hulye vagyok, de mindig adok ujabb eselyt, pedig neha mar ugy erzem, hogy mar nincs mivel megint belemrugjanak, pedig mindig akad).

Serto szamomra a bizalom, ha valakinek elmondok mindent, es kesobb ezekbol barmit is a szemembe vet, akkor tenyleg megsertodom, de mint irtam fentebb, hulye vagyok.


A LEGSERTOBB az, hogy ha valakivel kedves vagyok, es o undok velem, legyen az a lany aki tetszik, legyen csak egy barat, elegge lelombozo tud lenni.

2014. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt utálom, leginkább, amikor megtudnak rólam egy dolgot, a hátterét nem tudják, és irigykedésből a legrosszabbat feltétezik, és ezt ki is mondják vagy a hátam mögött erről kb. mint tényről beszélnek.


Pl. hogy nincs magánéletem azért, mert sokkal jobban tanulok, mint az átlag osztálytársam (ezt gimiben sikerült produkálniuk)... vki meg is jegyezte osztálybulin, hogy jé, nem a nyelvtankönyvet bújom? és persze röhögés... ja, persze.


Meg olyan "barátnő" (ma már nem az, hála a jó istennek), akinek amúgy mondtam, hogy edzem meg fogyózom, olyanokra célozgatok, hogy azért vagyok kövér, mert nem teszek érte semmit. Mondta ezt egy olyan irracionális testképű lány, aki azt hiszi, hogy ő a legvékonyabb a világon, amikor a segge 2x akkora, mint az enyém, és folyton mindenféle szemét hizlaló kaját töm magába 24 / 7.

2014. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanák, hogy ostoba vagyok, vagy középszerű.
2014. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jogtalanul hülyéznek le, ha valami olyat állítanak velem kapcsolatban, ami hazugság vagy engem hazudtolnak meg, ha valaki goromba és trágár, és olyan olyan hangnemben beszél velem, amit nem érdemeltem meg.
2014. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zita :D válasza:
amikor beszólogatnak oktalanul,bárén meg tudom védeni,de azért csak rosszul esik az embernek
2016. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!