Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogalma sincs, mit csinaljak,...

Fogalma sincs, mit csinaljak, valaki valami tanacs?

Figyelt kérdés
Nem szep dolog tudom, de tegnap ha ugy vesszuk kutakodtam nala, meg szoktam is, nem ez a lenyeg most. Talaltam a telefonjaban egy kepet, vagyis az egyik baratjaval beszelgetett es lefotozta valamiert es olyanok voltak benne hogy meg akar halni, meg ilyenek, de nem mondja se nekem se anyanak hogy problemaja van. Semmit nem tudok rola, ezert szoktam neha megnezni a telefonjat, hogy valamennyire kepben legyek es nem szabad tudom mert rossz de nem birom hogy ha kerdezek is valamit nem bir valaszolni. Beszelnem kellene vele vagy anyaval nem tudom. Valaki adjon valami tanacsot:( koszonom elore is

2015. okt. 5. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiről van szó, mi Ő tulajdonképpen? Testvéred, apukád, anyukád barátja? Ezt fontos lenne tudni.
2015. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat, a hugomrol van szo
2015. okt. 6. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélni szerintem mindenképpen kellene vele valakinek, mert az öngyilkosság komoly és veszélyes dolog, még akkor is, ha valaki viccből, viccesen említi meg.


Ha Te egy lány vagy, akkor akár Te is megpróbálkozhatsz beszélni a húgoddal. De semmiképp ne mondd Neki, hogy megnézted a telefonját, csak azt, hogy úgy látod mostanában nem igazán érzi jól magát és ha Ő is úgy gondolja, akkor elmondhatná Neked mi az ami ennyire bántja. De ezt is inkább ne úgy tedd, hogy leülteted magad elé, hanem mondjuk találj ki valamilyen elfoglaltságot amit együtt csinálhatnátok és közben próbálj rákérdezni erre. Biztosan van olyasmi amit néha együtt szoktatok csinálni, tanulás, sétálás, stb., akármi. Ha elsőre nem akar erről beszélni, próbáld meg később, pár nap múlva is, valamilyen más alkalommal.


Ha fiú vagyok, akkor inkább anyukádnak próbálj szólni, hogy úgy látod a testvéreden, hogy valamiért rosszul érzi magát. Mondd meg anyukádnak, hogy pontosan nem tudod mi a baj, csak nagyon rosszkedvűnek látod mostanában és jónak tartanád, ha Ők mint nők beszélnének erről egymással.

2015. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!