Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szomszéd néni már idegesítő,...

A szomszéd néni már idegesítő, ahogy idejár hozzánk. Megállítaná bezárt kapuajtó vagy képes lenne a kaput is kinyitni, hogy bejöjjön?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 20:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Egy machete biztosan megállítja:D
2015. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Akkor meg valószínű hogy kitartóan csengetne, bár nem tudom, a kaput semmi esetre sem hagynám nyitva, úgy általánosságba sem.
2015. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1. :D


Csengő nincs. Az ablakomon szokott kopogni, ha tudja, hogy alszik Anyukám. És ha épp meztelen vagyok? Táncolok? Edzek?? Szexelek? Meg hát ez amúgy is milyen kretén dolog?

Amúgy sokan azt se tudják, hogy nyitva van, mert akad. A betörni akaró meg simán át is mászhatja ezt...:) De a környéken ennél jobb ház is van, aminek meg nincs is.


Egy ismerős(rokon) szokott jönni, aki ide teszi bicaját, neki adnék kulcsot, hogy tudja, nem vele akarunk kiba szni.

2015. okt. 7. 21:07
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bezárni mindenképp, az ismerősnek meg kulcsot adni, és nem lesz kicseszés, az öreglány csak nem mászik már kerítést :D
2015. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

És sokszor unalmában jön, de lenne dolgunk.


Ha meg beszólok, én leszek a bunkó a környéken...

2015. okt. 7. 21:10
 6/38 A kérdező kommentje:
át tudná mászni, pedig 8 x megvan...ez teherautó fülkébe is felmászott, aminek a lépcsője legalább egy méter magasan van...:D
2015. okt. 7. 21:11
 7/38 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Ragassz az ablakodra kívülről egy "Kopogni tilos!" matricát, alá pedig a szomszéd néni fényképét piros filccel áthúzva.
2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg mikor kopogtatni kezd leöntöd a tetőről egy vödör vízzel. Ha méltatlankodni kezd, közöld vele hogy rosszul látta, nem te voltál, csak egy futózápor.
2015. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéltél már vele erről?
2015. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

de lüke vagy, felröhögtem, jó lesz így mosogatni ilyenkor :)


a szeme meg jó, megműttették gyerekei...azt is látja, hogy nincs kihúzva a szemem teljesen,meg is jegyezte... következő? :D látod?? nem is ember szerintem :D

2015. okt. 7. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!