Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolok mindig arra...

Miért gondolok mindig arra hogy mi lenne ha meghalna egy családtagom vagy barátom?

Figyelt kérdés

Minden nap elképzelem hogy meghal egy közeli hozzátartozóm, elképzelem hogy éreznék, mit tennék abban a helyzetben és előre vetítem mi történthetne velem ezek után, hogy állna ehhez a környezetem...

Miért van ez?

17/l


2015. okt. 8. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves koromban meghalt az apukám, és a nagyszüleim meg anyukám abba szocializáltak bele, hogy sohasem tudhatom mikor történik újra ilyen/majd meglátod mit kezdesz ha én nem leszek stb. Ami igaz is, de felnőtt fejjel úgy látom, túl sokat lengették be ezt a kártyát. Ez összeroncsolta az érzelmi biztonságot, és valóban pl folyamatosan rettegek, hogy pl ha egyszer férjem meghal, akkor mi lesz velem és a gyerekekkel..

Szóval lehet h neked is volt vmi érzelmi nagy hiány kisebb korodba, mégcsak ilyen tragédia se kell, egyszerűen csak kevesebb figyelem a szülők részéről, egy költözés ami megviselt mert elvesztetted a barátokat, stb.

2015. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt két költözés, idősebb testvér árnyékában éltem, szülők válása.. Lehet ezek valamennyire közrejátszanak ebben..meg elég sokszor mondja anya hogy "na majd ha én már nem leszek...."
2015. okt. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!