Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mosolyogjak?

Hogy mosolyogjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék többet mosolyogni, de utálok, mert csúnyának érzem magam amikor mosolygok..bár már mondták nekem hogy mosolyogjak többet, mert szép vagyok, de én nem így érzem.. nincs túl szép mosolyom szerintem. Mind 1. Csak mivel lehet motiválni magunkat hogy többet mosolyogjunk és hogy jobban használjuk a mimikánkat?

2015. okt. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

szerintem pl a mosolygós lányok a legszebbek...

de a fiúknak is sokkal jobban áll a mosoly mint a fapofa...

igazából ennek belülről kell jönnie, nem erőltetni! tehát ne mosolyogni akarj, hanem jól érezni magad ami kiváltja a mosolyt :)

Én pl elég sokat mosolygok és nevetek, de én jól érzem magam, jó kedvem van...te is erre törekedj :)


22F

2015. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad,akkor sehogy.Én sem szoktam,csak ritkán,ha valami már tényleg nagyon vicces vagy aranyos.de ahhoz tényleg bitang viccesnek vagy aranyosnak kell lennie,különben semmi mosolygás..
2015. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget rég nem hallottam. Ez kb olyan mikor általános iskolában felfedeztem az ORROM, azaz megláttam. Állandóan láttam bármerre néztem, zavart. Aztán rájöttem hülye vagyok és utána már nem zavart.

A mosoly azért szép, mert csupa pozitív tulajdonság és érzet párosul hozzá. Minél idősebb leszel annál inkább tudni fogod ezt. Egy mogorva ember látványa kevésbé szép mint egy mosolygósé.

Láttam én már szép lányt olyan fejet vágni mint aki halálsoron van, és mellette egy kevésbé szépet mosolyogni. Mondanom sem kell ki vonzotta inkább a tekinteteket, no meg a szimpátiát! Egy nem mosolygós lány látványa azt az érzetet kelti az emberekben (és ezt én nekem is mondták mikor egyéb okok miatt nem akartam mosolyogni), mintha valami bajom lenne, bánatos vagyok vagy mogorva hangulatban. Holott nem, csak épp nem mosolyogtam. Nem is szólított úgy meg senki, és kerültek..

2015. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!