Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne mosolyog...

Mit csináljak hogy ne mosolyogjak ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Elég csendes magamnak való vagyok, de mindég a hülyeségen jár az eszem, és ha valami eszembe jut akkor mosolygok. Eléggé bolondnak tartanak emiatt.

21f


2014. jan. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ellenõrzésed alatt tartani a mimikádat. Ha nagyon zavar. De tudod mit? Én néha önkéntelenül is elnevetem magam, ha valami vicces jut eszembe. És magasból teszek rá, ki néz hülyének emiatt! Túl nagy bennünk a megfelelési vágy, túl sokat adunk a mások -legtöbbször idegenek - véleményére. Nem kellene.
2014. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üsd ki a fogsorodat
2014. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálom de nehezen megy.
2014. jan. 25. 12:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előzőt az elsőnek írtam XD
2014. jan. 25. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is vannak efféle "gondjaim". Most végzős vagyok, és van, hogy ülök valamelyik órán, és eszembe jut valami hülyeség, és vigyorgok ott magamnak, aztán van egy tanár, aki általában mindig poénkodik, mikor egymással szembe megyünk a folyosón és meglátom, akkor is elkezdek vigyorogni.

Én arra gondoltam, hogy majd biztos benő a fejem lágya, de eddig még nem történt meg.

Mondjuk nekem ehhez társul az is, hogy mikor társaságba vagyok, akkor folyamatosan hülyéskedünk a haverokkal, de néha szerintem átesem a ló másik oldalára, próbáltam már komolyabbak lenni, de eddig nem jött össze.

Igaz, egyesek pont a "hülye fejem" miatt kedvelnek.

18/F

2014. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!