Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem meg fogok kattanni...

Úgy érzem meg fogok kattanni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes időszakom van/lesz. Marha sokat dolgozom plusz vizsgáim vannak az egyetemen amire nem is biztos,hogy akarok járni.Azt se tudom mit akarok,elvesztem. Közbe fogyóznom kellene,mert nagyon dagadt vagyok. Nem alszok semmit és már hányingerem lesz,ha megszólal a vekker. Holnap is 10 órát fogok lenyomni és fél4-kor kelek,hétfőn pedig vizsga( fizika). Romokban a társasági életem,szeretethiányom van és a szabadságérzetemnek a minusz végtelen a határértéke.Gyűlölöm ezt a hideget is és még messze van a nyár is. Szóval elegem van mindenből,hogyan oldjam meg a problémáim? Amúgy lehet meglepő,de 20 éves csaj vagyok.
2015. okt. 10. 22:32
 1/4 anonim válasza:
ha van kedved és persze időd energiád beszélgethetünk
2015. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először is ne akarj mindent. Ne akarj egyszerre munkát(pénzt), egyetemet, alvást, társasági életet, szabadságot. Mindennek megvan az ideje.

Miért kell dolgoznod? Én azt vallom, h lehet suli mellett dolgozni, de annál a pontnál amikor már bőven a suli kárára törénik a munka akkor le kell állni, vagy eldönteni, h mégis mit akarsz. Diplomát/szakmát, vagy pénzt.(ez alatt azt értem, h azért nem készülsz zhra/vizsgára mert dolgozni kell az már nem ok. kihagysz egy-két előadást mert dolgzni mész az még oké, belefér)

A fogyás (helyes táplálkozás) odafigyelés kérdése.

Próbálj meg egy napi rutint kialakítani és ahhoz foggal körömmel ragaszkodni. Itt most leginkább az alvásra gondolok (közel hasonló időben feküdj és kellj).

Az időjárást nem tudod befolyásolni, sőt az évszakok változását sem. Felesleges emiatt panaszkodni/stresszelni. Sokan nem szeretik a telet, a fázós hidegeket még rajtad kívül.

2015. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit túlvállaltam magam,de sajnos a bérletemet se tudják kifizetni anyámék. Eddig dolgoztam heti 2 napot,most sikerült 4-et a zárthelyik közepén és besokalltam. Két hétig lesz ilyen fos,hogy suliból munkába majd 1kor lefekvés 5kor kelés. A szabadnapjaimon meg kőkemény tanulás.Hogy vészeljem túl ezt a pár napot így? Mostmár elvállaltam nincs mit tenni és a vizsgákat se kerülhetem el.
2015. okt. 10. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

egy jó tanácsot tudok adni

őt:

[link]


szó szerint csodákra képes


este megiszok egy litert(egy filterrel) végigbírom tolni az éjszakát, és nem érzemmagam különösebben fáradtnak vagy álmosnak. Majd reggel csinálok még egy litert és suliba azt viszem, és délelőtt beszlopálom.

Egész nap ébren tart. Fent tudok lenni, viszont furcsa kettős érzéssel, úgy érzem ha letenném a fejem abban a pillanatban el tudnék aludni, de ha nem, akkor meg tök jól bírom a napot, úgy, hogy az előtte való éjszaka nem aludtam.


Ezt a teát iszom, ha szükség van rá. Nem kávé, attól sokkal jobb, később de annál tartósabban hat, tudsz koncentrálni. Jah és növényi eredetű, egészséges.

egy hetet talán át lehet vele vészelni, hogy kettőt? döntsd el te! ;)

2015. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!