Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy beteges?

Figyelt kérdés

Elmesélem az elejétől.

Kb 12 éves lehettem, kapcsolgattam a tv-ben, és megálltam egy csatornánál, pontosabban a V6-nál. Pont WWE ment, még akkor azt sem tudtam mi az. De megláttam a pankrátorok között egy helyes pasit, és olyan volt, mintha szerelem lett volna első látásra. Akkor elkezdtem minden szombaton nézni, de csak amiatt az egy pankrátor miatt. De mivel csak egy héten egyszer adták, elkezdtem nézni a neten is. De kb függéséget váltott ki belőlem. Mindennap megnéztem egy részt, YT-n is megneztem az összes meccsét. Nem tudtam betelni vele. Aztán visszavonult, néztem egy ideig a műsort, de abbahagytam. Nem érdekelt már semmi. Üresnek éreztem magam, nem volt egy műsor amiért oda lennék. Amíg néztem a műsort azt ereztem, hogy az életem kb a tanulás és a WWE körül forog. Mindenhol az a pankrátor volt, a telomon ő volt a háttér, a gépemen is, Ask-on is. Mindenhol. Félretettem egy időre az egészet, nem kpvettem a híreket, nem érdekelt mi van. De pár napja megint rákerestem a pankrátorra, megneztem az edzését, meg minden. Tudok róla mindent, az életrajzát végig olvastam, kb 2 éve. XD

És azt érzem, hogy még mindig oda vagyok érte, példaképem, egyszerűen imádom, es ha vki valami rosszat mer róla szólni simán pofán verném(volt rá példa).

Szerintetek ez abnormális, hogy azóta évek teltek el, eszembe jutott és megint oda vagyok érte?



2015. okt. 11. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

CM Punk az, ugye?

Amúgy fiú vagy vagy lány?


Amúgy normális, a legtöbb emberrel előfordul.. Én 16 vagyok és Emilia Clarke-al vagyok/voltam így.

2015. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lány.

És igen, CM Punk az.

2015. okt. 11. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyaltalan nem normalis. Nem artana elmenned valami szakemberhez.
2015. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok csak EDGE el xd
2015. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első és harmadik köszönöm, akkor mégsem vagyok agybeteg. :D

Egyébként ismertem egy olyan csajt is aki anime figurákba a volt szerelmes, szóval így belegondolva szerintem az Én esetem jobb.

2015. okt. 12. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

:') Annyira örülök, hogy vannak még ilyen emberek/lányok. :D

Phil Brooks nagyon karizmatikus és szimpatikus ember én is elolvastam az életrajzát, megnéztem régi meccseit, mert maradt egy nagy folt a helyén a WWE-ben.

Most úgy érzem Rollins kitudja tölteni ezt az űrt.


Ha kizárólag Punk miatt nézted az beteges, ha megnézted többi meccseket is (nem a színvonalon aluli bohóckodásra gondolok) akkor normális.


Amúgy gondolj bele, ugyan ennyire lennének betegesek azok akik focit néznek, nagy focistákba "szerelmesek". Csak EU-ba a foci terjedt el, USAba pedig a pankráció.

2015. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem minden meccset, meg követtem az egész storyt, stb.

Csak Punk volt a nagy kedvencem.

Hát a focit az utálom, de tényleg most, hogy írod ismertem 1-2 csajt aki Messi-be volt szerelmes. :D

És csak miatta nézte az egészet.

2015. okt. 13. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez megy ám mindenhol. Sokan koncertre is azért járnak ki, mert tetszik neki az énekes. És sikongatnak az első sorban.


Egyébként kérdező, majd elmúlik. Minden tini szerelem fellángolás... :) Majd találsz élőben is valakit, akiért így tudsz rajongani. :)

2015. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!