Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elszakadni valakitő...

Hogy lehet elszakadni valakitől érzelmileg, teljesen?

Figyelt kérdés

Az illető a szerelmem, de nwm csak a szerelmem. Nekem tényleg ő a "mindenem", a lelkitársam, EGYEDÜL Ő ISMER. Szörnyen viselkedik velem, en tudom, hogy nem birnam ki sokaig még vele (lelkileg romcs lennék) es ezt el szeretném kerülni. Probaltam hirtelem elfelejteni, hogy mindent kitoroljek magambol vele kapcsolatban, de egyik naprol a masikra nem megy, hiszen eddig az volt a megszokott, hogy mindenemet megosztom vele, mint mondtam, tenyleg o az egyetlenem:D

Valami tippek? hogy tudok megvalni egy embertol ugy, hogy tenyleg sikeruljon?



2015. okt. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is légy reális. Szörnyes viselkedik veled. Valószínűleg ez elég megalázó és rossz kedved lesz tőle. Ergo ez az ember bánt. Amint erre ráébredsz, kezdd el utálni. Ja, előtte meg ne keresd és kész. Ennyi az egész. Az idő megoldja. Meg egy egész életre szóló utálat vele szemben. Nekem bevált. (Vagy mégsem?)
2015. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van bennem utálat, mindent szivesen a fejehez vagnek, de ha ezt megtennem, vegul meg en ereznem magam rosszul, es mivel egy napot nem birok ki nelkule, utana mennek es bocsanatot kernek.:D istenem, nagyom rossz
2015. okt. 13. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb keress valaki mást, aki a "mindened" lehet.
2015. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus szado-mazo kapcsolat. Akkor fogsz tudni elszakadni, ha jön más, akibe beleszeretsz, vagy már tényleg annyit bántott, hogy kiölt belőled minden jóérzést ( ez egyéntől függően akár egy életen keresztül is tarthat )


Talán mégsem a lelki társad, csak ez a szado-mazo szerepkör jól működik nálatok.

2015. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!