Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzelmileg zsarol a párom,...

Érzelmileg zsarol a párom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja vagyunk együtt, sok mindent megéltünk.

Részemről a rózsaszìn köd elszállt, tisztán látom a problémákat.

Én sem vagyok egy tökéletes ember, de azért mindennek van határa.

Távkapcsolatban élünk, ami nagyon...,nagyon nem könnyű.

Elvárja, hogy mindenről számoljak be, ellenben ő nem mond semmit. Minden másra van pénze, ellenben a szülinapomra még egy (utcán leszakított) virággal sem lepett meg. Az exét, akit nem is szeretett, ráadásul egy kis K volt, hamarabb bemutatta.. Ha ki merem nyitni a szám, h pl. én nem mehetek bárba, ő meg a megkérdezésem nélkül, tényként közli, hogy megy...(stb), csúnyán beszél velem.

Régen édesanyám sokszor bánt így velem, talän ezért sem tolerálom az egyáltalán nem jogos csúnyán beszélést.

Már múltkor mondtam neki, hogy én nem az exei közůl való vagyok, én normális bánäsmódot kérek. (Fóleg, hogy ki van nyalva a segge.) Szóval mondtam, hogy ennek egy idő után vége lesz így... De sírt, mondta, hogy nagyon szeret... ,és hogy tablettákat venne be, ha szakítanánk.

Kicsit több, mint 1 hét telt el ezóta, a mai nap katasztrófa volt! Már a fejem is fáj a sírástól meg a stressztől.

Csak az esti gondot mondom, ugyanaz a sörös dolog.. Csúnyán beszél, rám nyomja a telefont. Én a szobámban szomorkodok, majd 20 perc múlva hív, és Ő természetesen nem beszélt durván. Közli, hogy egy buszon van és nagyon szeret. Erre mondtam, hogy oké, később beszélünk, szia. Nem sokkal később hív, hogy azt sem tudja hol van, nem is érdekli, mert én nem mondtam, hogy szeretem. Beszéltünk, mondtam, hogy kell kicsit gondolkodnom, hogy folytassam-e vele.. Hallottam, hogy elérzékenyült, és mondta, hogy most mondjam ki, hogy mi lesz, mert ha szakítunk, akkor ó máris ugrik a Dunába..


Szeretem, de mindennek van határa...

Nem tudom, mit csinäljak. Kihasználja, hogy jó ember vagyok, mert nem szeretném, hogy baja essen.


Mindjárt meg fog csörgetni, hogy hívjam vissza. (mert hazaért) Sokszor teszek a telójára pénzt, amit inkäbb a bátyjära használ el (és kettőnk közül ő keres pénzt).... Nem mintha nem lenne rá pénze, sokat dolgozik, de meg is fizetik. Eddig túl sok mindent tettem meg érte..viszonzatlanul


U.I. Lányok! Nagy igazság, hogy sose mutassätok ki egy fiú iránt érzett őszinte, mélyről jövő, igaz szerelem érzését ; és ne adjátok ki a lelketeket. Onnantól kezdve, hogy ezt a másik fél látja, érzi, nagy valószìnűséggel visszaél vele..


2014. dec. 8. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zsarol, mert lehet. Az exét nem szerette? Ha igen, hogyan élte túl a szakítást?

Kis naív vagy, aki feleslegesen pazarolja az idejét egy jól manipuláló férfi mellett.

2014. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ez így nem működhet. Szerintem azt is tudod mit kell(ene) tenned, vagy ha nem, akkor a naiv még elég finom jelző rád. Akkor tőlünk most megerősítést vársz?

A te életed, neked kell eldönteni hogyan szeretnéd leélni.

2014. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én senkinek nem engedném meg, hogy így zsaroljon, felnőtt emberek vagyunk. A párkapcsolat kölcsönös tiszteleten alapul, ha ezt nem érzed, hogy megkapod, jogod van szakítani. Onnantól azt csinál, amit akar. A helyedben megmondanám neki, hogy "akkor ugorj a Dunába, a te dolgod". Mi ez már, hogy a te lelkiismeretedre apellál? Undorodom az ilyentől, ahelyett, hogy kimutatná, hogy szeret, még elvárja, hogy féljél, hogy mit csinál magával! Már csak ezért is szakítanák vele!


És nehogy azt hidd, hogy valamit csinálna magával! Ezt csak mondja. De még ha csinálna, az se a te hibád lenne, mert te nem tettél vele semmi rosszat, ellenben vele...


Nem kérdés, hogy mi a teendő a részedről. Hívd fel, hogy vége, aztán többet ne beszélj vele, tiltsd le a számát és kész. Nem kell itt a rizsa meg a szenvedés meg a szappanpoera. Lépj határozottan 1-ről a 2-re. Keress mást.

2014. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Küldd el a tudod hova.

'Nagy igazság, hogy sose mutassätok ki egy fiú iránt érzett őszinte, mélyről jövő, igaz szerelem érzését' Na itt álljunk meg azért egy pillanatra, ne essünk át a ló túloldalára :) Ha kölcsönös és látható, hogy a másik fél is hajlandó áldozni érted, akkor természetesen nem kell ezt így túlgörcsölni...

A leírásod alapján viszont te aránytalanul többet tettél a kapcsolatért és ezt ki ezt gátlástalanul ki is használta. Nem okoskodni akarok, de ha már az elején láthattad ezt, már akkor figyelmeztetned kellett volna magad, hogy viszonzatlan amit teszel és ideje visszafogni. Mondjuk ha a rózsaszín köd túl sűrű volt, akkor hiába... :) F/22

2014. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem könnyű egy szerelmesnek szakítani


mi is így voltunk valahogy. ez az ember téged nem szeret. határozottan állítom. ez csak színtiszta birtoklási vágy.


ez meg ki fogja forrni magát.


meglepő, de ő fog lelépni.

2014. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:( Köszönöm!

És egyáltalán hogy lehet egy ilyen embert elhagyni? Mert tényleg nem szeretném, ha kárt tenne magában..


Késő este is beszéltünk, megesküdött, hogy soha nem fog így viselkedni, sajnálja, nagyon szeret, én vagyok az első helyen..stb. Az a baj, hogy szeretem, de meddig kér újabb esélyeket?!

2014. dec. 9. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:

kihasznál és te ezt hagyod...a helyedben rég kidobtam volna ha így bánik veled!


"U.I. Lányok! Nagy igazság, hogy sose mutassätok ki egy fiú iránt érzett őszinte, mélyről jövő, igaz szerelem érzését ; és ne adjátok ki a lelketeket. Onnantól kezdve, hogy ezt a másik fél látja, érzi, nagy valószìnűséggel visszaél vele.."

ezzel meg nem értek egyet...a barátnőm kimutatta és én nem élek vissza vele...olyannak kell kimutatnod aki viszont szeret és nem olyannak aki csak kihasznál...

2014. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ő felelőssége hogy kárt tesz e magában, vagy nem, nem a tied!
2014. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem is zsaroltak már öngyilkossággalnem foglalkoztam vele egy percig sem.



de szerintem még él..:)

2014. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Olyan hülye vagyok! Nemrég elmentem a postára és tettem a telójára 5000-t, mert különben egész nap nem is beszélünk.

Hívott, mondta h köszi. Erre hallom, hogy valahova megy...

Mondom merre vagy? És kiderült, hogy autóval tart 1 másik városba, hogy elhozza a cuccát (építőiparban dolgozik stb..)

Csalódottan mondtam, hogy ezt mégis akarta egyáltalán közölni? Mert tudtommal én vagyok a bnője, amúgy meg jó reggelt.

Mondta, hogy 4-kor kelt, ment dolgozni és épp 10 perce indult útnak..... Azóta meg nem látott 1 benzinkutat sem. A kollégájának nincs pénz a telóján, másik otthonhagyta....


:D


Ja, meg hozzátette nagy kegyesen, hogy majd hív, ha abba a városba ér.

:DDD...

2014. dec. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!