Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik az...

Azok az emberek akik az iskolában bántalmazták a társaikat fizikailag vagy érzelmileg felnőttként nem szégyellik a viselkedésüket?

Figyelt kérdés
Na szégyellik magukat akik gyengébb embereket bántanak? Milyen személyiségű emberek ők? Az élettől visszakapták azok akik ilyen erkölcstelen viselkedést tanúsítottak?
2015. jan. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem!Tuti nem éreznek szégyent...
2015. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemhinném vagy ha igen jól titkolják,mert általában erőszakos gyerekből erőszakos felnőtt lesz.Tisztelet a kivételnek.

Valamilyen formában biztos visszakapják,nincs kiegyenlítetlen számla.SZVSZ

2015. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Középiskolában gimiben, az osztályban voltunk 5-6an egy klikkben, amolyan az osztály "menői" típusúak. Utólag rossz visszagondolni arra, hogy a csendesebb, más beállítottságú osztálytársaink esetleg olykor szoronghattak miattunk, vagy amikor véleményt kellett nyilvánítani valamiről, akkor háttérbe szorultak, vagy elnyomva érezték magukat. 24 éves fejjel visszagondolva, ha visszamehetnék akkor sokkal nyitottabb és barátságosabb lennék. Tavaly volt az 5 éves osztálytalálkozónk, mindenkivel nagyon jól elbeszélgettem, azokkal is akikkel a 4 év alatt esetleg 5 mondatot se. Én megváltoztam és másképpen látom a dolgokat mint akkor, viszont sajnos akad 1-2 olyan volt osztálytárs akik megmaradtak a régi egoista embernek/személyiségnek, és ők 3-4en elbeszélgettek egymagukban.
2015. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenek többsége tajgetisz-pozitív, és azok nem szoktak megváltozni, egyszerűen fölöslegesen léteznek, és csak másokat zavarnak az alantas lényükkel. Van egy-két olyan is, aki felnőttként emberi szintre emelkedik és megbánja, hogy szemétkedett másokkal, amiért azok más beállítottságúak voltak, mint ő. Az olyanok biztos szégyellik magukat, csak sajnos ők vannak kevesebben.
2015. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!