Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted külföldön boldogabb...

Szerinted külföldön boldogabb élete lehet az embernek mint itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
LEHET, de nem biztos
2015. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Akik Magyarországon is eleget keresnek a boldogsághoz (mert igenis a pénz boldogít), azokat irigylem, nagyon szerettem ott élni, Budapest nyomába nem ér számomra egy város sem ilyen szempontból.


De sajnos én is azok közé tartozom, akik külföldön próbáltak szerencsét, hát nem tervezek hazamenni. Ezt az életszínvonalat otthon nem tudnám megteremteni magamnak.

2015. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Embertol fugg.


En szemely szerint mindig is ki akartam probalni kulfoldon es most mar maradok is. Ha valtok is orszagot, akkor sem megyek vissza Magyarorszagra eletvitelszeruen.


Volt otthon munkam, el tudtam magam tartani, szoval nem ezert valtottam.

Nekem kell az, hogy vilagot lassak es ne eljek beszurkult eletet. Nem tudtam azonosulni az otthoni dolgokkal es nem is akartam.


Mindenesetre szerintem mindenkinek ki kellene probalnia a kulfoldi eletet, meg ha csak rovid idore is. Sokat lehet belole tanulni.

2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem igen :) Talán külföldön nincs annyi előítéletes ember,ebböl a szempontból jó :) De személytől függ
2015. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ miért nem "boldog" Mo-n? Akinek belső problémái vannak, magával, családdal stb az vinni fogja magával külföldre is, ahol az idegen környezet, kultúra, szokások közt esetleg komolyabb stresszreakció is felléphet és ezek a problémák nem elcsitulnak hanem hatványozottan lesznek ott.

Ha a központi probléma az, hogy van az emberek egy jó szakmája, de nem tud bekerülni jó helyekre, nem kap rendes fizetést amit méltónak tart magához, illetve kiégett a sok itthoni kiégett ember közt, akkor meg szuper ötlet. Kint új lehetőségek adódhatnak, megcsíphet jó állást, megveti a lábát és teljesen érthető módon vissza se néz.

2015. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen. Mèg kamaszkènt jöttem ki, és nemis akarok hazamenni. Imádom, hogy ami odahaza álom volt, az itt elérhetö, minden gyorsabbb, pontosabb, tisztább, és kiegyensúlyozottabbak az emberek
2015. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
melyik külföldre gondoltál? egy jóléti állam külföldre, vagy egy 3. világ külföldre. Nem mindegy. :)
2015. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Válaszként itt van egy történetem :) Ha érdekel nézz bele.


[link]

2016. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Unatkoznék. '56-ban itthon maradtam, kalandvágyból.
2016. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!