Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Viktória névről?

Mit gondoltok a Viktória névről?

Figyelt kérdés
Kinek,mi jut eszébe erről a névről?

2015. okt. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Unszimpatikus lány/nő
2015. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 #Nikii ***** válasza:
70%
Szerintem szép név:)
2015. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
80%
Szerintem elegáns. A mostani nevek inkább könnyedek és túl modernek akarnak lenni, ebben viszont még megvan a régi szépség.
2015. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a kedvenc női nevem, imádom.:) És külön öröm, hogy a lány akivel ismerkedek szintén így hívják.:)
2015. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Régebben ez volt az egyik kedvenc nevem, mindig valami előkelő, szép nő jutott róla eszembe.

Aztán lett egy ilyen nevű osztálytársam, aki egy anorexiás, kapafogú, állandóan ilyen kényeskedős hangon beszélő csaj, aki ráadásul buta is, mint a föld. Azóta mindig ő jut róla eszembe -.-

2015. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon-nagyon régen sokat küzdöttünk a férjemmel, hogy gyerekünk lehessen. Négy év után összejött.

Veszélyeztetett terhes lettem, kórház, miegymás...

Férjem meg addig talált mást.

Októberben elváltunk, novemberben született a lányom. Előtte gondolkoztam a neveken. Viktória, győzelem. Hogy megszültem, bármi áron, enyém.

Már nem csak az enyém. 40 éves.

Ez jutott eszembe a névről.

Viszont kaphatsz hideget-meleget, mert karácsonykor van a névnapja, és sokan elfelejtkeznek róla.

De szép név, és nem bántam meg, hogy ezt kapta a lányom.

2015. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon szép név:)
2015. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szép név. A királynő jut róla eszembe. :))
2015. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Engem is így hívnak, és vannak emberek, akik engem se kedvelnek, de én nem érzek haragot senki iránt sem, pedig lenne miért.

Ezt azért írom, mert nem egy ilyen kérdésnél írták már le, hogy nem volt nekik szimpatikus egy ilyen nevű lány.

2015. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!