Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről/rólam?...

Ti mit gondoltok erről/rólam? El kellene hagynom ezt a világot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy semmire kellő vagyok.

18 éves lány vagyok, nincsenek céljaim, nincs akaraterőm.

Úgy érzem, hogy szenny vagyok a világban. Már mondta ezt nekem egy fontos ember ,aki elég meghatározó személy az életemben (elég reálisan látja a dolgokat). Az osztálytársaim cukkolnak, közben semmi okot nem adtam rá. Nem reagálok rá semmit, hogy ne is folytatódjon, se semmi hatása. Nem értem az ilyen fiúkat. Legszívesebben az én szintemen lévő embereket és akiket alattam vannak, eltűntetném a föld színéről. De ez nem lehetséges, viszont egy fogyasztóval lehetne kevesebb a világon (jómagam).

Úgy érzem, bármibe kezdenék, úgy sem sikerülne, vagy ha igen, akkor a többi dolog el lenne hanyagolva, és ennyire se lenne jó.

Néha már csak arra vágyok, hogy egyszerűen semmivé legyek.


2015. okt. 11. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Van kedved kibeszélni magadból? Akkor írj rám,hátha tudunk valamit kezdeni ezzel.
2015. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet elhagyni, egy világ van, és nincs hova "kimenni " belőle. Mit szeretsz olvasni? Rajzolni? Énekleni? valamit kell csinálni, mert az hiányzik az embernek, és ha sok mindent kipróbálsz, előbb-utóbb valamelyiket meg is szereted.
2015. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Sokan még jóval idősebben sem tudják,hogy mit csináljanak,de ez nem ok erre!

Ne fogalakozz másokkal.

2015. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
*foglalkozz
2015. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Viszlát!
2015. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a hülye felfogásodat kellene elhagynod!


Most lehet sikertelen vagy és sokan bántanak, viszont még fiatal vagy! Még simán változtathatsz ezen! Ne írd le magad előre!

Szerintem tegyél azért, hogy jobb legyen neked, hogy sikeres és boldog legyél...

Mi az amit szívesen csinálsz? miben vagy jó?


22F

2015. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sok minden érdekel, és sok dologba bele is kezdtem. De egy idő után történt valami az agyamban (??) és abbahagytam. Jártam sportolni, zenélni.

Az érettségitől rettegek. Úgy érzem, nem rendelkezek annyi lexikális tudással, ami elég lenne hozzá.

Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy a hülye is össze hoz egy kettest. De én tényleg a legalja vagyok.

Már ott tartok, hogy nem tudom, hol kezdjem el és mire (nem) jut majd időm.

2015. okt. 12. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne félj az érettségitől, minden hülyének sikerül. Lehet puskázni is.
2015. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bíztatás kéne neked.
2015. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!