Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember lánya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember lánya, hogy ne legyen tucat, átlagos? Mitől nem lesz az valaki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Mert lassan már mindekire rásütik a tucat jelzőt, hogy minden 2. csaj úgy néz ki, stb...

De ha nem tesz meg valaki azért mindent, hogy jól nézzen ki (smink, haj, nem ódivatú ruhák), akkor az meg igénytelennek, ehhez hasonlóknak van beállítva.

2015. máj. 10. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mindenben megfelelni az éppen aktuális ideálnak, hanem adod magad. Ezzel persze azt is felvállalod, hogy sokak szemében elfogadhatatlan leszel. Egyeseknél viszont egyéniség, egy valaki.
2015. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha körülnézek a mostani tizenéves lányok között, de még sok huszonévesre is rá lehet mondani, egyszerűen ugyanúgy néznek ki. Ugyanaz a hajstílus, ugyanúgy sminkelnek, ugyanúgy öltözködnek. Mert mennek a divat után gondolkozás nélkül. Ezért mondják, hogy ugyanúgy néznek ki. És tényleg. Aki a divatot vakon követi, azok tényleg ugyanúgy néznek ki. Fiúkra is igaz, bár a tinifiúk körében jobban látom ezt. Semmi egyediség nincs bennük. Én speciel sose követtem a divatot, mindig azt húztam, úgy öltözködtem ami az én ízlésemnek megfelelt, lényegtelen volt, hogy divatos-e vagy sem. Soha nem birka módjára gondolkodtam, mindig saját véleményem és meglátásom volt. Mindig elég népszerű voltam a férfiak körében, ők különlegesnek találtak, pedig amúgy átlagos arcúnak találom magam. Szerintem valahol ott rejlik a titok nyitja, hogy sose érdekelt, mások hogyan vélekedhetnek rólam és az "ódivatú" stílusomról. Azt tettem amihez kedvem szottyant, úgy öltözködtem ahogy nekem tetszett. 23/N
2015. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy intelligens, legyen stílusod, ne feküdj össze minden jóképű pasival, csak minimálisan sminkelj (vagy egyáltalán ne), és ne kövesd a divatot!
2015. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek alapján megnyugodtam, hogy én nem vagyok tucat :D
2015. máj. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!