Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mondjuk a britekhez es a...

Ha mondjuk a britekhez es a tobbi nephez hasonlóan osszeallitanank egy sorrendet a magyarokrol, akkor szerintetek ki lenne a 100 "legnagyobb magyar"? (Illetve a maradek 99, mert ugye Szechenyi az elso)

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én Szechenyit nem tartom a legnagyobb magyarnak, megha ez is mese róla.


De ettöl függetlenül kizárt, hogy találnál 100 olyan magyart, aki kimondottan pozitív (volt) és magyar. Ugyanis majdnem mindenki, aki az országot elöbbre vitte, az nem magyar származású volt, söt sok esetben még magyarul sem beszélt.

2015. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, mindenképp Orbán Viktor lenne az első helyen, mert a magyar történelem legnehezebb időszakában, egy totális széthullást követően, gyarmatosítók meg migránsok rohama, legjobb barátainak árulása, belső liberális bomlasztók ármánykodása közepette sikerült a Matolcsy-féle gazdasági csodára támaszkodva egy mára már mindenhol példaképnek számító, virágzó országot építenie.


Széchenyit én nem tartom magyarnak, sem legnagyobbnak. Magyarul sem tudott, a Nyugatot majmolta, az ősi magyar értékek és a magyar identitás szétverésén dolgozott egész életében. Szóval az én listámon Orbán után nem ő következik, hanem Horthy Miklós, őutána pedig IV. Béla.

2015. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!