Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bevásárlás közben ilyeneket...

Bevásárlás közben ilyeneket csinálok. Ez gáz? Okoskodás vagy jótett? Mert utóbbinak szánom.

Figyelt kérdés

Pl. csemegepultban kikért szalámit leteszik a kekszek közé, vagy egy hűtőbe/fagyasztóba, akkor általában szólok egy dolgozónak.

Ma a mosdóban egy nőnek szóltam, aki a kislányát kísérte pisilni, hogy ne üljön ám rá, mert előttem lévő lepisilte és nem takarította le.

Vagy látom, hogy nincs kosár, és akkor többet viszek a kasszától, másoknak is.


2015. okt. 17. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem inkább hülyének nézed kicsit a másikat. Nem okoskodás ez, belepofázás. Senkiről nem feltételezem, hogy ráül nyilvános helyen a wc-re - akár le van pisilve, akár nem - egy anyáról főleg nem, hogy nem figyel a gyerekére.


Nem vagy magányos?

2015. okt. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az anyuka kint allt es bekuldte a kicsit utanam. Nem nezett korul elotte, csak bekuldte, onalloan. Az ajtot becsukta rogton, igy nem latta, mit csinal a kislany. Aki annyira pici,hogy raulhet, lenyithatja uloket, mert fole guggolni nem fog.


Nem reljes ajnarozast vartam, de nem vagyok hulye. Ha bement volna vele, korul nez, nem szolok mert ott egy felnott. Te magadrol egyebkent mint gondolsz, hogy kerdezo agyi kepessegen elgobdolkodsz, de azen nem, akirol beszel? :)

2015. okt. 18. 08:58
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Bocsánat, hogy feltételeztem egy anyáról, hogy bemegy pisilni az olyan pici gyerekével, aki még simán ráülne. (Mellesleg lényegtelen, hogy a deszka le van pisilve, akkor sem kéne ráülni. Akkor is szóltál volna, hogy "ugye nem engedi a gyerekét ráülni?").


Tényleg egy idióta vagyok, te pedig az emberiség megmentője.

2015. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
egy "kicsit" túlreagálod, másik 71%-os.
2015. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jó..én nem akarom tovább vesézni ezt a pisilős témát, uncsi. Főleg, hogy mert engem akarsz vele mindenáron bántani, nem egy idegen anyukát. Mindegy lenne, mit mondok, valamiért ráálltál, hogy csavarod tovább, nehogy ne legyen igazad. :) ( aki szerintem hülyén csinálta, én meg csak tényt mondtam, nem nevelési tanácsot, így nem szóltam bele semmibe.)
2015. okt. 19. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!